24 січня 2023

Джефф Безос може обміняти The Washington Post на футбольну команду

Джефф Безос може обміняти The Washington Post на футбольну команду
1221

Засновник Amazon Джефф Безос може продати видання The Washington Post, що належить йому. Виручені кошти він направить на придбання футбольного клубу Washington Commanders, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на The New York Post.

Один із співрозмовників розповів, що на покупку газети вже претендує один інвестор. Раніше видання Axios з'ясувало, що американський медіамагнат Майкл Блумберг зацікавлений у придбанні The Wall Street Journal або The Washington Post. При цьому офіційний представник Безоса повідомив, що газета поки що не продається.

Безос купив Washington Post у 2013 році за $250 млн. На той час у видання були фінансові труднощі. Експерти вважають, що зараз Безосу настав час позбавлятися активу, якому він забезпечив фінансову стабільність, збільшив штат і охоплення.

Власник Washington Commanders очікує отримати за клуб $7 млрд. Команда, яка раніше відома під назвою «Вашингтон Редскінз», є триразовим переможцем Супербоула. Через звинувачення у расизмі клубу довелося змінити назву, відмовившись від слова «Редскінз».

Укладання угоди з купівлі футбольної команди можуть перешкоджати погані відносини Безоса з її власником Деном Шнайдером. Раніше в газеті Безоса було опубліковано статті, в яких стверджувалося, що Шнайдер схвалював сексуальні домагання. Джерела видання не відкидають, що це було зроблено спеціально, щоб знизити вартість Washington Commanders.

Читайте також: Amazon згортає сервіс онлайн-пожертвувань

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також