24 квітня 2024

TikTok Shop поєднується з реселлерами для запуску продажів люксових товарів

TikTok Shop поєднується з реселлерами для запуску продажів люксових товарів
353

TikTok Shop уклав партнерські відносини з п'ятьма великими реселлерами уживаних люксових товарів, щоб запустити у додатку продаж таких речей, які мають стабільний попит. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на New Retail.

З 22 квітня користувачі зможуть купувати уживані дизайнерські товари, доступні в магазинах Hardly Ever Worn It, Sign of the Times, Luxe Collective, Sellier Knightsbridge та Break Archive.

У TikTok повідомили, що нова категорія допоможе користувачам дізнатися більше про сегмент розкоші, знайти натхнення для стилю та придбати речі через програму. Для пошуку товарів запущено спеціальний тег #prelovedfashion. По ньому можна вже зараз знайти понад 62 000 люксових товарів.

Керівник відділу операцій TikTok Shop у Великій Британії Ян Уїлк сказав: «Цей проект є першим кроком у світі моди для TikTok Shop. TikTok Shop вже є лідером у сфері комерції, і завдяки динамічному модному співтовариству, що процвітає на TikTok, це дає рітейлерам унікальну можливість залучити нову аудиторію та клієнтів».

Розвиток ресейлу є платформою важливою частиною стратегії. У вересні минулого року компанія запустила на своїй платформі категорію продуктів «відновлені технології», що дозволяє користувачам купувати старі мобільні телефони та планшети.

Читайте також: TikTok тестує функцію купівлі товарів із відеороликів

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також