10 липня 2024

Світова електронна комерція цього року перевищить 4 трильйонів доларів

Світова електронна комерція цього року перевищить 4 трильйонів доларів
218

Сектор електронної комерції цього року перевищить загальну вартість у 4,1 трлн доларів США, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM. Отже у порівнянні з 2019 роком він подорожчає на 90%, а у порівнянні з минулим роком – на 15%.

Проте аналітики прогнозують деяке сповільненні розвитку у найближчі роки. Після того, як COVID-19 спровокував бум онлайн-покупок , дохід ринку зростав у середньому на 25% на рік, нагадують вони. Далі у 2022-23 роках відбувався деякий спад. А зараз розвиток відновився.

За прогнозами, доходи галузі у 2024 та 2025 роках ростимуть відповідно на 14,6% та 16,5%. Надалі слід знову очікувати проблем, вважають представники Statista.

Якщо ситуація залишатиметься у рамках нинішніх умов, то 2026 рік принесе зростання електронної комерції на 11,5%. Тобто, темпи зростання впадуть на 5 процентних пунктів. Проте обсяги комерції становитимуть орієнтовно 5,34 трлн доларів. У 2027 року ми, імовірно, побачимо лише 9,2% зростання, а у 2029-му – плюс 4,6%.

Під кінець десятиліття ринок електронної комерції Азії усе ще залишатиметься найбільшим у глобальному вимірі. Потенціал зростання здебільшого буде вичерпаний, однак обсяги продажів у регіоні досягнуть 3,15 мтрл доларів.

Тим часом американська індустріє електронної комерції дозволить отримати від продажів до 2 трлн доларів, а європейська – 920 млрд доларів. На обох ринках темпи зростання будуть вищими, ніж в Азії. Але відносно низькі обсяги менше впливатимуть на глобальний стан сектору.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також