11 липня 2024

Adidas отримає найвищий прибуток на тлі зниження продажів Nike

Adidas отримає найвищий прибуток на тлі зниження продажів Nike
228

Німецька Adidas досягне найвищого рівня прибутку за останні три роки за рахунок успіху кросівок Samba та Gazelle та падіння продажів американського конкурента Nike. Про це повідомляє TradeMaster.UA.

За даними Google Trends, за останній рік онлайн-пошукові запити кросівок Adidas Samba різко зросли по всьому світу, обігнавши популярні кросівки Nike Air Force 1.

Аналітики прогнозують, що рентабельність Adidas у другому кварталі 2024 року становитиме 51,4% і стане найвищою за три роки. Очікується, що квартальний виторг зросте на 4,5% порівняно з попереднім роком і становитиме 5,6 млрд євро. У свою чергу Nike прогнозує зниження річних продажів, посилюючи побоювання інвесторів щодо відставання від конкурентів.

Нині Nike переживає сильний спад за десятиліття. Раніше в 2024 році компанія оприлюднила плани скоротити 1600 робочих місць, оскільки сподівається заощадити 1,6 млрд. фунтів стерлінгів протягом наступних трьох років на тлі зниження продажів.

Nike у рамках плану, спрямованого на відновлення продажів, планує вдосконалювати лінійку своєї продукції. Компанія анонсувала випуск колекції кросівок вартістю $100 та нижче.

Читайте також: Adidas розслідує інформацію про корупцію у китайському офісі

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також