05 февраля 2021

Інтернет речей замінить збройну охорону: Алерс виводить на ринок рішення для запобігання крадіжок цінних вантажів

Інтернет речей замінить збройну охорону: Алерс виводить на ринок рішення для запобігання крадіжок цінних вантажів

1239

Антверпен, Бельгія, 4 лютого 2021 року: Алерс, провідний провайдер комплексних логістичних послуг, сьогодні оголосив про запуск інноваційного рішення Ahlers Safe-T для запобігання крадіжок цінних і високоліквідних вантажів на автомобільному і залізничному транспорті. Новинка, створена на базі технології Інтернету речей, дозволить скоротити витрати на охорону мінімум на 30%.

Технологія Ahlers Safe-T забезпечує найвищі стандарти безпеки при перевезенні вантажів від дверей до дверей, знижуючи залежність від людського фактора (збройної охорони), при цьому забезпечуючи істотну економію: попереджає можливу шкоду, який крадіжка може надати на імідж бренду і на наявність товару на полицях. Згідно з дослідженнями повна вартість втрат, виробництва і заміни товару, з урахуванням страхування, може в 5-7 разів перевищувати вартість викраденого вантажу.

«Крадіжка і пошкодження вантажу під час транспортування порушують роботу ланцюга поставок, роблячи управління ризиками абсолютною необхідністю. Через кризу, пов'язаного з COVID-19, ситуація тільки погіршуватиметься», - говорить Елен Тееувес, директор бізнес-підрозділу «Перевезення цінних вантажів» Алерс.

Згідно зі статистикою Міжнародної асоціації перевезених вантажів TAPA тільки з 1 березня по 29 травня 2020 р в 37 країнах регіону EMEA сталося понад 400 крадіжок продукції в ланцюгах поставок на суму 16,4 мільйона євро. У червні минулого року ТАРА випустила попередження для виробничих компаній і провайдерів логістичних послуг із закликом захистити ланцюга поставок від прогнозованого сплеску числа крадіжок на тлі зниження коронавірусних обмежень в країнах Європи, Близького Сходу і Африки (регіон EMEA).

Раніше для забезпечення безпеки транспорту в СНД і країнах Східної Європи використовувалися виключно озброєна охорона. Переваги рішення Safe-T полягають в гнучкості, мобільності та можливості установки протягом 5 хвилин.

Ahlers Safe-T - це компактний мобільний пристрій, який забезпечує спостереження за транспортом в режимі реального часу 24/7. Система надає можливість налаштування геозон, цілодобовий прямий зв'язок з моніторинговим центром Ahlers, а також відео- та аудіозапис. Рішення розроблено спільно з бельгійською компанією Bagaar, яка спеціалізується в області технологій Інтернету речей.

«Наше рішення охоплює всі стадії транспортування», - пояснює Еллен Тееувес, - «у нас є власний цілодобовий моніторинговий центр, функціонал для управління маршрутами і інцидентами, все в режимі реального часу і з детальною аналітикою».

Від крадіжок в ланцюгах поставок страждають не тільки виробники тютюнової продукції, а й виробники алкоголю, компанії з секторів FMCG, електроніки, моди, спортивного одягу та напівпровідників. Інновації в безпечних перевезеннях дозволяють мінімізувати ризики репутацій компанії в результаті інцидентів, пов'язаних з транспортними злочинами.

Детальна інформація про рішення Safe-T за посиланням: https://www.ahlers.com/ru/bezopasnyy-transport/reshenie-safe-t

Інформація про компанії:

Алерс в Україні:

Компанія Алерс відкрила представництво в Україні в 2000 році. У 2002 Алерс придбала в Харкові складський комплекс і додала в лінійку складські послуги. Зараз Алерс Україна має власні і орендовані склади в Україні, має великий досвід роботи з тютюновим сировиною та готовою продукцією, здійснює діяльність 4PL провайдера для підприємств тютюнової промисловості, надає послуги з перевезення експортно-імпортних і внутрішніх вантажів, послуги ліцензованого митного брокера, має більше 20 років досвіду в перевезенні високоліквідних вантажів.

Алерс – www.ahlers.com

Заснована в 1909 році в Антверпені, компанія Алерс в даний час налічує понад 650 співробітників і працює в 3 регіонах (Європа, СНД, Азія), допомагаючи перспективного розвитку клієнтів на складних ринках. Алерс - сімейний бізнес, який належить третьому поколінню родини Алерс-Лейзен. Штаб-квартира компанії знаходиться в м. Антверпен, Бельгія, її підтримує мережу партнерів по всьому світу, а також офіси в ключових точках. Ми допомагаємо клієнтам зосередитися на своїх головних завданнях, створюючи інноваційні рішення для виконання багатьох завдань клієнта на складних ринках.

Bagaarwww.bagaar.com

У Bagaar ми щодня допомагаємо клієнтам бути готовими до майбутніх викликів. Ми придумуємо, створюємо і розробляємо розумні цифрові продукти, щоб в цифровому світі вони залишалися актуальними. Ми віримо, що живемо в цікавий час, коли можливості технологій нескінченні, технології забезпечують прорив, і вже є геніальні відповіді на ще не сформульовані питання. Тому ми весь час у пошуку завдань, які можна вирішити нашими професійними силами, а також складних питань, на які ми можемо відповісти, використовуючи свій досвід.

Контакти Алерс Україна:

Олена Жарко, Керуючий директор, Алерс Україна

Elena.Zharko@ahlers.com

+38 050 325 1045

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Лучшие компании

 

Личности

Блоги