09 июня 2021

Zara все ще потерпає внаслідок коронавірусу

Zara все ще потерпає внаслідок коронавірусу
912

Inditex, материнська компанія Zara та Bershka, серед іншого, цієї весни заробила на продажах на 1 мільярд євро менше, ніж до коронавірусу. Проте спостерігається явне відновлення, особливо зараз, коли карантинні заходи послаблюються, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

Inditex перевершила очікування у першому кварталі, з лютого до кінця квітня. Незважаючи на те, що продажі все ще були на мільярд євро нижчими, ніж у 2019 році, коли Covid-19 ще не був проблемою, доходи в 4,9 мільярда євро зросли значно вище, ніж прогнозували аналітики. Дійсно, це було зростання на 48% порівняно з аналогічним періодом минулого року, тоді як багато магазинів все ще були закриті або працювали обмежено. Інтернет-продажі, зокрема, зросли на 67%.

Чистий прибуток за минулий квартал досяг 421 млн євро. До пандемії це число було б на третину більше, але з огляду на обставини це також стало поштовхом для компанії. «Результати свідчать про поступове відновлення, навіть якщо на них істотно вплинула ситуація з тимчасовим закриттям магазинів на таких ключових ринках, як США, Франція, Німеччина, Італія, Португалія та Бразилія», - заявили в Inditex.

У перший тиждень червня продажі значно зросли вдвічі в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, що на 5% більше порівняно з 2019 роком. Тим часом 98% усіх магазинів у всьому світі вже відкрито, що помітно призводить до зростання попиту.

Читайте також: Zara займеться продажем косметики та засобів по догляду

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги