інтервю від виробника, інтервю від ТОП-керівника з маркетингу, інтервю від маркетолога, ТОП інтервю від виробника, інтервю від мережі магазинів, інтервю від виробника продуктових товарів

Нерухомість

 • ТМ
  ТОП-10 переваг під час вибору офісу в сучасному світі

  ТОП-10 переваг під час вибору офісу в сучасному світі

  • 18 жовтня 2021
  На сьогодні дуже багато чинників впливає на вибір приміщення, у якому буде доцільно організувати робочий процес і зробити його комфортним для працівників. Правильно організований офіс сприятиме високій продуктивності бізнесу, виконанню бізнес-завдань і утриманню талантів, дасть змогу вести робочу комунікацію та адаптувати найбільш ефективні практики, що рухає бізнес до досягнення стратегічних цілей. Зрозуміло, що під час вибору робочого простору необхідно знайти найоптимальніші для Вас умови, щоб були враховані всі особливості і специфіка Вашого бізнесу з можливістю проводити переговори з клієнтами, місцем для складування товару й багато іншого. Але що в сучасних умовах є важливою перевагою під час вибору офісу в м. Києві, читайте далі.
  детальніше
 • ТМ
  Cushman & Wakefield: Ринок офісної нерухомості в першому півріччі 2021 року

  Cushman & Wakefield: Ринок офісної нерухомості в першому півріччі 2021 року

  • 11 жовтня 2021
  У першому кварталі 2021 року реальний ВВП знизився на (-2,2%). За попередніми оцінками Державної служби статистики України, у 2 кварталі 2021 року реальний ВВП збільшився на 5,4% у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року, хоча і скоротився на (-0,8%) у порівнянні з 1 кварталом 2021 року.
  детальніше
 • Что лучше: купить квартиру у застройщика или на вторичном рынке?

  Что лучше: купить квартиру у застройщика или на вторичном рынке?

  • 20 квітня 2021
  Прожив некоторое время на съемных квартирах, рано или поздно вы придете к решению, что нужно перестать месяц за месяцем тратить деньги на аренду и купить собственную квартиру. В этой статье мы рассмотрим плюсы и минусы покупки жилья у застройщика или на вторичном рынке. Вам лучше учесть эти факторы, прежде чем начинать поиск собственности.
  детальніше
 • Торговельна нерухомість м. Києва – розвиток всупереч

  Торговельна нерухомість м. Києва – розвиток всупереч

  • 19 лютого 2021
  COVID-19 став каталізатором трансформації ринку роздрібної торгівлі, яка почалася задовго до пандемії. Найпідготовленіші гравці змогли перебудувати свої бізнес-процеси таким чином, щоб відповідати запитам сучасного споживача. Які ж тенденції простежувались на ринку торговельної нерухомості м. Києва в таких умовах?
  детальніше
 • Оптимальна модель гібридного офісу: результати опитування «Екосистеми робочих місць майбутнього»

  Оптимальна модель гібридного офісу: результати опитування «Екосистеми робочих місць майбутнього»

  • 09 лютого 2021
  Результати дослідження, у якому взяли участь власники об’єктів нерухомості, які управляють активами на загальну суму близько 900 млрд дол. США, орендарі офісних будівель із загальним річним доходом у 574 млрд дол. США, а також директори з розвитку бізнесу компаній, які разом займають понад 35 млн кв. м офісних площ, свідчать, що відбудуться змінити в управлінні командою та організації офісного простору, зокрема респонденти планують застосовувати гібридний формат роботи.
  детальніше
 • Насичений 2020 рік для торговельної нерухомості ринків Центральної та Східної Європи. Дослідження Colliers ExCEEding Borders

  Насичений 2020 рік для торговельної нерухомості ринків Центральної та Східної Європи. Дослідження Colliers ExCEEding Borders

  • 24 грудня 2020
  В результаті пандемії COVID-19 постраждали практично всі бізнес-процеси, зокрема на ринках торговельної нерухомості в усьому світі та в країнах ЦСЄ-17. Урядові обмеження, введені відносно роботи торговельних центрів, пунктів обслуговування, закладів громадського харчування, розваг і дозвілля призвели до динамічного зростання продажів в е-комерції та змін в поведінці споживачів. Це також сприяло зниженню відвідуваності торговельних центрів на 20-45 % (залежно від країни), якщо порівнювати дані за середину 2020 року з відповідним періодом 2019 року.
  детальніше
 • Инвестиции в недвижимость. Как коронакризис повлиял на стоимость активов в Украине

  Инвестиции в недвижимость. Как коронакризис повлиял на стоимость активов в Украине

  • 19 жовтня 2020
  Все сегменты коммерческой недвижимости в Украине в большей или меньшей степени почувствовали негативное влияние кризиса, связанного с распространением COVID-19. Однако результаты такой ситуации инвесторы, участники рынка смогут объективно оценить не сразу.
  детальніше
 • ТМ
  ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ ИМУЩЕСТВА ПРЕДПРИЯТИЯ: ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВО, ТЕОРИЯ, ПРАКТИКА.

  ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ ИМУЩЕСТВА ПРЕДПРИЯТИЯ: ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВО, ТЕОРИЯ, ПРАКТИКА.

  • 21 серпня 2020
  Инвентаризация может быть простым и ненавязчивым процессом. Но может стать ежегодным страшным кошмаром. Инвентаризация - это не всегда легко. При этом сам процесс инвентаризации должен быть прост и понятен.
  детальніше
 • ТМ
  Комплексное снабжение офиса – это не только расходники для принтера

  Комплексное снабжение офиса – это не только расходники для принтера

  • 12 лютого 2020
  Независимо от размеров вашего офиса, вам нужно снабдить его всеми материалами, необходимыми для повседневной работы. Точные пункты могут варьироваться в зависимости от вида бизнеса. Но есть категории, которые являются общими для всех, в том числе и те, которые сразу не являются очевидными.
  детальніше