18 января 2021

Транспортні асоціації критикують правила, запроваджені для в’їзду до Німеччини

Транспортні асоціації критикують правила, запроваджені для в’їзду до Німеччини
389

Німеччина запровадила обмеження на в’їзд водіїв та транспортних засобів з регіонів, у яких високий рівень захворюваності на коронавірус. Транспортні асоціації називають це рішення небезпечним для подальшого існування «зелених смуг» у логістиці. Крім того, їх фахівці вважають, що запроваджені обмеження непродуктивні та не принесуть нічого, окрім шкоди транскордонній торгівлі. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Нова постанова федерального уряду набрала чинності 14 січня. За цим документом регіони, де протягом тижня зафіксовано понад 200 заражень на 100 тис. населення, а також ті, де відбуваються мутації коронавірусу, підпадають під додаткові обмеження як зони ризику. Водії, які в’їжджають з таких регіонів до Німеччини, повинні обов’язково проходити реєстрацію, тестування на наявність вірусу, а також надавати докази, що вони не інфіковані.

Транспортно-логістичні асоціації гостро розкритикували таку систему. Вони вважають, що такі обмеження призведуть до зривів ланцюгів постачання. У заяві від 14 січня Федеральна асоціація вантажних перевезень, логістики та утилізації (BGL) з Франкфурта-на-Майні ще раз попередила федеральний уряд, що він ризикує створити вузькі місця у логістиці та навіть поставити під сумнів забезпечення населення товарами.

«Водії вантажних автомобілів, які застрягли за кордоном або які повинні перебувати в карантині невиправдано довго, не можуть доставляти продукти в магазини», – скаржиться представник ради BGL професор Дірк Енгельгардт.

Щодо вимоги про те, що тести на коронавірус повинні проводитись перед в’їздом з районів із високим рівнем захворюваності, асоціація нагадала, що за кордоном не існує інфраструктури для таких тестів.

Федеральна асоціація експедирування вантажів та логістики (DSLV) також критикувала нові правила. Їх представники вбачають у них незрозуміле для логістичної індустрії обмеження, прийняте федеральним урядом. З точки зору асоціації, не можна передбачити, які країни чи регіони увійдуть у зони з високим рівнем захворюваності та потребуватимуть відповідних процедур, а тому транспорт і логістика мають великі труднощі при плануванні.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги