18 января 2021

EFSA вважає жовтих борошнистих червів безпечними для споживання людиною

EFSA вважає жовтих борошнистих червів безпечними для споживання людиною
720

Європейське управління з безпеки харчових продуктів (EFSA) визнало жовтого борошнистого черв'яка безпечним для споживання людиною, відкривши шлях для продажу продуктів харчування, отриманих комахами, по всій Європі. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на FoodBevMedia.

Це повідомлення знаменує собою значний крок у майбутньому продуктів харчування на основі комах, оскільки наукові рекомендації EFSA підтримують тих, хто приймає рішення на національному рівні в ЄС, які дозволяють продукти на європейському ринку.

Схвалення на рівні ЄС означало б, що печиво та гамбургери на основі комах можуть з’являтися на полицях по всій Європі, а також уможливити масове виробництво.

Жовті борошнисті черви є першою комахою, яку було схвалено для споживання людиною, після оцінки безпеки, проведеної EFSA на основі заяви французького фермера комах Micronutris. `` Нове регулювання їжі '' набуло чинності в 2018 році, і відтоді EFSA отримала великий обсяг заявок на комах, включаючи свіжих і сухих дорослих цвіркунів, сарану та жуків-підстилок.

Протягом останніх кількох років новизна використання комах у їжі призвела до великого інтересу на Заході через зміну ставлення споживачів та пов'язані з ними екологічні та економічні вигоди.

В даний час продукцію на основі комах заборонено продавати у таких країнах, як Франція, Німеччина, Італія та Іспанія, і без дозволу EFSA вони також можуть бути заборонені в інших місцях континенту. У той час як Великобританія, Нідерланди та Данія дозволяють використовувати комах у харчових продуктах, новий закон про дозволи харчових продуктів 2018 року означав, що масове виробництво стримується, оскільки компанії чекають остаточного рішення.

Держави-члени ЄС мають сім місяців, щоб оскаржити пропозицію про надання дозволу після опублікування висновку EFSA, який потім пройде на голосування.

Читайте також: Французский стартап Ÿnsect привлек $ 224 млн на строительство фермы червей

&nbsp

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

;

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги