19 января 2021

Couche-Tard і Carrefour припинили переговори про злиття

Couche-Tard і Carrefour припинили переговори про злиття
369

Французький продуктовий рітейлер Carrefour і канадська корпорація Couche-Tard оголосили про припинення переговорів про злиття, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retailer.

Канадський і французький рітейлери в спільному прес-релізі заявили, що продовжать обговорювати можливості для співпраці в таких областях, як закупівлі, оптимізація каналів реалізації на загальних ринках та поліпшення клієнтського досвіду.

Рішення про припинення злиття було прийнято після зустрічі засновника і голови ради директорів канадської компанії Алана Бушара з міністром економіки і фінансів Франції Брюно Ле Мером, який заявив, що Carrefour не продається через політичні причини трохи більше ніж за рік до президентських виборів у Франції.

Раніше Ле Мер в ефірі ТБ назвав свій опір злиттю компаній захистом стратегічних інтересів країни. Він зазначив, що Carrefour - «найбільший приватний роботодавець у Франції, що має понад 100 тисяч співробітників» і забезпечує «20% продажів продуктів харчування».

Couche-Tard минулого тижня повідомила, що запропонувала купити Carrefour за 16,1 млрд євро ($ 19,66 млрд).

Читайте також: Carrefour і Couche-Tard ведуть переговори про злиття

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги