22 января 2021

Picnic продовжує зростати і готується до французької експансії

Picnic продовжує зростати і готується до французької експансії
569

Нідерландський інтернет-рітейлер Picnicмайже подвоїв свій оборот у 2019 році, хоча втрати також зросли. Тим часом інтернет-супермаркет готується до експансії у Францію і, можливо, у Бельгію. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

У 2019 році Picnic здійснив оборот у 232,8 мільйона євро, що майже вдвічі більше порівняно з попереднім роком. За словами співзасновника Міхеля Мюллера, доходи знову збільшаться вдвічі в 2020 році. Ці цифри в основному зумовлені поточною пандемією коронавірусу, сказав він в інтерв’ю голландській газеті FD.

Завдяки цьому стрімкому зростанню потрібні значні інвестиції в людей, будівлі та обладнання. Це пояснює, чому, крім обороту, збитки також зросли з 36,7 млн євро у 2018 році до майже 44 млн євро у 2019 році. "У нас є багато міст, де ми працюємо лише короткий час і де зростаємо в геометричній прогресії. Але те саме стосується місць, де ми працюємо довше. Насправді, у 2015 році в Амерсфорті, нашому першому місті, ми щороку зростаємо двозначними цифрами ", - говорить Мюллер.

Picnic був заснований у 2015 році. Сьогодні компанія працює у понад 100 голландських та 30 німецьких містах. Судячи з кількох вакансій для франкомовних співробітників, Інтернет-супермаркет зараз, схоже, готується до експансії у Францію. Мюллер не хоче підтверджувати це, але згадує Францію як цікаву країну. "Існує певна діяльність у сфері продовольчих товарів в Інтернеті, але це не йде далі, ніж збір з супермаркету, а не доставка додому".

Генеральний директор також більше не виключає потенційного переїзду до Бельгії. Однак півроку тому він все ще сказав, що бажано буде заглянути у великі країни, "але світ швидко змінюється", - пояснює він тепер голландським RTL News. "Найближчими місяцями ми будемо приймати рішення".

Читайте також: Picnic заключила союз с Edeka для международной экспансии

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги