22 января 2021

Проблеми на британському кордоні не закінчуються

Проблеми на британському кордоні не закінчуються
606

Національна логістична компанія Speedy Freight закликала британський уряд щось зробити для вирішення проблем, які в результаті Brexit ще перед Новим роком виникли у прикордонній зоні. Поїздки до Євросоюзу стали для водіїв нестерпними, вважають представники Speedy Freight. Тому влада негайно повинна зробити усе необхідне для усунення поганих умов перебування у чергах, які ніяк не розсмоктуються. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Відгуки водіїв компанії лише через два тижні після закінчення перехідного періоду свідчать про те, що засоби внутрішнього прикордонного контролю не є адекватними. Це видно й за кількістю затриманих водіїв, і за тим, скільки часу вони повинні очікувати, щоб нарешті потрапити на митницю.

Один водій повідомив, що в районі Еббсфліт у графстві Кент взагалі не було жодного закладу харчування, а роздавали лише воду за запитом. Добре, хоч встановили переносні туалети в полі. Проте влада подбала лише про наявність засобів для миття рук, а ще поставила одну пересувну споруду, де можна заповнювати документи. В результаті водії змушені були стояти у черзі годинами, щоб потрапити усередину.

Того самого водія затримали на 48 годин у Севінгтоні, бо митники не змогли вирішити системну проблему внаслідок збою програмного забезпечення. До всього, будо видно, що персонал митниці погано навчений та часто сам не розуміє, що має робити у тій чи іншій ситуації. Ця ж проблема виникла у Ebbsfleet, незважаючи на те, що водії Speedy Freight прибули з усіма «правильними» документами, дотримуючись процедур, встановлених урядом.

За словами Шона Брауна, менеджера мережевих служб Speedy Freight, хоча ці затримки ще не надто турбують широку громадськість, будуть збурення, якщо не вирішити питання добробуту водіїв. Справа не лише в тому, що водії занепокоєні. Набагато гірше буде, коли через погану організацію на кордоні почнуться масові зриви у ланцюгах постачання. Тоді наслідки недолугих дій уряду відчує на собі кожний британець. Також Браун повідомив, що дедалі більше водіїв відмовляються їхати до Європи.

Зі свого боку, власник франшизи Speedy Freight Джо Крос повідомив, що останнім часом змушений їздили з Великої Британії до Австрії, щоб не зірвати термінове постачання обладнання для подолання Covid 19.

Читайте також: Брексіт боляче вдарив по британському рітейлу

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги