01 квітня 2021

IKEA очолила топ-500 найкращих європейських транскордонних веб-магазинів

IKEA очолила топ-500 найкращих європейських транскордонних веб-магазинів
1778

Cross-Border Commerce Europe опублікувала третє видання "Топ-500 транскордонних мереж роздрібної торгівлі в ЄС" - щорічний рейтинг 500 найкращих європейських транскордонних інтернет-магазинів. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

Рейтинг Міжнародної комерційної торгівлі базується на чотирьох показниках. Окрім транскордонного обороту в Інтернеті, організація враховує: показники SEO, кількість країн, в яких роздрібний торговець активний, а також кількість та відсоток транскордонних відвідувачів.

IKEA посідає перше місце з транскордонним товарообігом 5,1 мільярда євро, що на 11 відсотків більше, ніж у 2019 році. Вражає те, що H&M Group опинилася в топ-10 із трьома брендами (H&M, Cos та & Інші історії), а Zalando зникла зі списку.

До речі, вперше цей топ-10 складається виключно з роздрібних торговців, що продають багатоканальну продукцію. Вони зафіксували середній ріст торгівлі в Інтернеті на 45 відсотків. У четвертому кварталі 2020 року він навіть зріс на 70 відсотків. Звичайно, це було пов’язано із закриттям магазинів. Однак Інтернет не міг компенсувати всього: мода втратила 15 відсотків обороту. На відміну від цього, продовольчі магазини збільшили продажі на 10 відсотків (фізичні + через Інтернет).

Торік загальний оборот від транскордонної електронної комерції (без урахування подорожей) у Європі зріс на 35 відсотків і склав 146 млрд. Європейські роздрібні торговці генерують близько 87 мільярдів євро з нього. 500 найбільших роздрібних торговців відповідають за трохи більше 53 мільярдів євро цих продажів.

Читайте також: Каталог ІКЕА перетворили на подкаст

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також