07 апреля 2021

Торгові компанії США об'єднується проти Amazon

Торгові компанії США об
932

Власники малого та середнього бізнесу в США створюють коаліцію з метою посилення антимонопольного законодавства. Компанії розраховують, що більш суворі закони в області роздрібної торгівлі змусять Amazon згорнути деякі зі своїх бізнес-напрямків, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням The Wall Street Journal.

До коаліції увійшли представники невеликих господарських магазинів, офісні постачальники, книжкові торговці, виробники фармацевтичних препаратів з 12 американських міст. Головна їхня вимога - заборонити домінуючим торговельним інтернет-платформам продавати на них свої власні продукти поряд з іншими продавцями. Це допомогло б відокремити бізнес Amazon з виробництва товарів від бізнесу з його продажу і знизило б вплив компанії на ринку.

Учасники відзначають, що економічна криза, викликана пандемією, і домінуюча присутність таких компаній, як Amazon, допомогли сформувати цілі коаліції. Боротьба проти панівного становища великих корпорацій на різних ринках йде вже давно, але відповідний законопроект не був прийнятий.

Сам IT-гігант відреагував на заяву критикою, зазначаючи, що втручання в роботу вільного ринку зробить тільки гірше: це обмежить права споживачів, негативно позначиться на незалежних рітейлерах і спровокує відхід із популярних майданчиків маленьких компаній. Все це буде сприяти зростанню цін і скоротить вибір для споживачів.

Читайте також: Amazon займеться дискаунтерами електроніки і товарів для будинку

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги