06 апреля 2021

Криза Covid негативно позначилася на результатах Guess

Криза Covid негативно позначилася на результатах Guess
735

Guess продовжує страждати від наслідків коронавірусної кризи. Американський бренд одягу за останній фінансовий рік стрімко впав і навіть досяг червоної риски, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDеtail.

У четвертому кварталі, який закінчився 30 січня, продажі впали на 23 відсотки до 648 мільйонів доларів. Ці цифри є результатом зниження попиту, тимчасового закриття магазинів та обмеження пропускної спроможності. Ближче до кінця третього кварталу Guess зіткнулася з новим циклом обов'язкового закриття магазинів: 30 січня кожен третій магазин мережі по всьому світу був тимчасово закритий, головним чином в Європі та Канаді.

Протягом усього фінансового року збиток був ще гіршим. Дохід скоротився майже на 30 відсотків до 1,88 млрд доларів. У США доходи скоротились на цілих 37 відсотків. У Європі та Азії відбулося падіння відповідно на 24,6% та 32,8%.

Guess зазнала операційних збитків у розмірі 60,5 мільйона доларів за весь рік, хоча в останньому кварталі вона повернулася до прибутку. Рік тому операційний прибуток все ще становив 140,6 мільйона доларів.

З огляду на невизначеність, спричинену кризою, модна компанія не наважується робити детальні прогнози. Guess очікує "високого однозначного падіння" продажів у першому кварталі порівняно з тим же періодом 2019 року. Роздрібний торговець навмисно порівнює рік до пандемії, щоб надати більш значущу порівняльну перспективу.

Читайте також: Guess намерена закрыть 100 магазинов по всему миру

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги