08 апреля 2021

Індекс продовольчих цін ФАО рекордно виріс з 2014 р

Індекс продовольчих цін ФАО рекордно виріс з 2014 р
604

Середнє значення Індексу продовольчих цін ФАО (ІПЦФ) в березні 2021 року склав 118,5 пункти, що на 2,4 пункти (2,1 відсотки) вище рівня лютого. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Аграрний тиждень.Україна

Таким чином, ІПЦФ зростає десятий місяць поспіль і досяг найвищого значення з червня 2014 року. Цей ріст обумовлений в першу чергу значним підвищенням індексів цін на рослинні олії, м’ясо і молочну продукцію, в той час як індекси цін на зернові і цукор знизилися.

Середнє значення Індексу цін на зернові ФАО в березні склало 123,6 пункти, що на 2,2 пункти (1,7 відсотки) нижче лютневого показника. Незважаючи на те, що вперше за вісім місяців цей показник знизився, він на 25,9 пункти (26,5 відсотки) перевищив рівень березня 2020 року.

Серед основних зернових культур найбільше (на 2,4 відсотки) знизилися експортні ціни на пшеницю, проте вони виявилися на 19,5 відсотки вище, ніж в березні минулого року. Зниження цін на пшеницю в порівнянні з попереднім місяцем пояснюється головним чином великим обсягом пропозиції і сприятливими видами на врожай в 2021 році.

У березні також знизилися світові ціни на кукурудзу і ячмінь, причому їх зниження виявилося не таким значним завдяки незмінно високому імпортному попиту з боку Китаю, а ціни на сорго, навпаки, виросли.

Після трьох місяців поступового підвищення в березні трохи знизилися світові ціни на рис у зв’язку з надходженням на ринок нового врожаю і збереженням слабкого попиту на різні сорти рису, за винятком японських, з боку всіх великих експортерів, крім Індії.

Читайте також: У США очікують закриття 80 000 магазинів

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги