09 апреля 2021

У сінгапурських ТЦ з'явилися кабінки для віддаленої роботи з похвилинною оплатою

У сінгапурських ТЦ з
1090

У торгових центрах Сінгапуру почали встановлювати кабінки для роботи, розраховані на співробітників, переведених на віддалений режим. Проект належить компанії Switch. Вартість оренди становить 4 сінгапурських долара, що еквівалентно 83 гривням за годину з похвилинною тарифікацією, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

Кабінка – це організоване робоче простір з wi-fi, вентилятором і розеткою для підзарядки гаджетів. Основна ідея проекту - запропонувати людям альтернативу організації робочого простору будинку в той час, як відвідування офісів у багатьох компаніях залишається під забороною.

Для роботи в кабінках необхідно зареєструватися за допомогою програми на вході в торговий центр, а потім пройти процедуру верифікації на самому стенді. Незважаючи на ізоляцію кабінок, вимога щодо носіння масок для працюючих віддалено залишається обов'язковою.

Проте, формат користується популярністю серед працівників, які втомилися від домашнього побуту. На сьогоднішній день в торгових центрах встановлено близько 60 кабінок додаток до існуючих в Сінгапурі коворкінгів, розрахованих на 3500 робочих місць.

Switch розраховує розмістити більшу кількість кабінок по всьому місту, а також розглядає можливість виведення формату за межі Сінгапуру. Автори проекту зазначають, що модель була б популярною і до пандемії, але саме зміни в способі життя, що послідували на тлі обмежень, зробили її більш затребуваною.

Читайте також: Знаменитий японський ТРЦ AEON MALL Kawaguchi відкривається після реконструкції

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги