16 апреля 2021

Adidas відкрила флагманський магазин у Dubai Mall

Adidas відкрила флагманський магазин у Dubai Mall
1002

Adidas анонсувала відкриття першого флагманського магазину на Близькому Сході. Торговий простір нового роздрібного концепту розташовується в одному з найбільших торгово-розважальному центрі Dubai Mall в ОАЕ, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Chain Store Age.

Площа магазину складає близько 1500 квадратних метрів, на яких спортивний гігант виходить за рамки традиційного шопінгу, розмиваючи межі між фізичним і цифровим простором. Флагман включає понад 60 точок взаємодії клієнта з брендом, в тому числі "розумних дзеркал", цифрових взуттєвих стендів і спеціалізованих сервісів.

"Цей новий флагман приносить все найкраще від нашого бренду в неперевершений шопінг, де зустрічаються фізичні та цифрові технології. Оскільки Дубай все більше стає центром інновацій, творчості та сталого розвитку, наша футуристична концепція роздрібної торгівлі відповідає ДНК і баченню цього динамічного і захоплюючого міста", - прокоментував Дейв Томас, керуючий директор Adidas по ринкам, що розвиваються.

З використанням мобільного додатка Adidas клієнти магазину отримали можливість перевіряти розміри взуття, запитувати необхідні товари і замовляти доставку під час шопінгу. Інтерактивні дзеркала використовують технологію RFID для розпізнавання товарів і надання інформації. У примірочних клієнтам надається можливість побачити на сенсорному екрані, як буде виглядати придбана модель у реальному світі.

У новому магазині також розташовується "MakerLab" - спеціальна лабораторія, в якій можна персоналізувати куплені речі. Adidas, з досвіду інших світових флагманів, обіцяє проводити в магазинах спеціальні заходи із запрошеними дизайнерами. Дубайський моностор відрізняють окремі зони для чоловіків, жінок і дітей, а також в нього інтегрований магазин DXB з ексклюзивною продукцією емірату.

Читайте також: Adidas відзвітувала про падіння продажів і прибутків у 2020 році

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги