16 апреля 2021

У Facebook з'явиться тематична стрічка з постами і оголошеннями компаній

У Facebook з
1125

Facebook представила нові інструменти та функції для бізнесу. Вони можуть допомогти бізнесу «більш ефективно розвиватися і взаємодіяти зі своїми клієнтами в інтернеті», повідомляє TradeMaster.UA.

У новинній стрічці з'явиться нова функція - користувачі зможуть вибрати цікаві для них теми, наприклад, краса, фітнес або одяг, і вивчати пости і розмiщенi оголошення вiд компаній, що працюють з цією темою. За словами представника соцмережі, люди вже знаходять нові компанії у своїй стрічці, і нова функція спростить пошук. Її почнуть тестувати у США, а потім будуть розширювати на більшу кількість користувачів і компаній.

Оновляться і сторінки для малого бізнесу - з'явиться новинарна стрічка, прив'язана до профілів компаній і не прив'язана до особистої стрічки. Підприємці зможуть дати право на розміщення постів і коментування адміністраторам сторінок у залежності від їхніх завдань. Також це нововведення має полегшити перемикання між особистими і бізнес-акаунтами.

У квітні Facebook буде впроваджувати нові варіанти розміщення постів у рамках інструменту Facebook Business Suite - з'явиться можливість публікації (в тому числі запланованої) сторіз із мобільного і десктопній версії, збереження постів у вигляді чернеток і редагування запланованих постів.

Для пошуку соцмережа вводить нові цілі щодо оптимізації рекламних кампаній і інших функцій, які стосуються реклами для лідів, реклами з номером телефону і генерації лідів у Messenger. А реклама з номером телефону бізнесу дозволить клієнтам зв'язуватися рекламодавцями в режимі реального часу за допомогою кнопки «Зателефонувати зараз». Нова мета з оптимізації дзвінків може допомогти поліпшити показники реклами з номером телефону і знизити витрати на дзвінки.

Читайте також: FT: Facebook вводила в оману рекламодавців, завищуючи дані охоплення 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги