29 апреля 2021

Доходи власника KFC і Pizza Hut перевершили всі очікування

Доходи власника KFC і Pizza Hut перевершили всі очікування
1049

Компанія Yum! Brands, власник таких відомих мереж ресторанів швидкого харчування, як KFC, Pizza Hut, Taco Bell і низки інших, підвів фінансові підсумки першого кварталу 2021 року. І результати виявилися досить високими і навіть зуміли перевищити очікування, озвучені раніше експертами з Уолл-стріт. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

Так, виручка компанії склала 1,49 млрд доларів, показавши зростання на 18%, у той час як прогнозний рівень становив 1,45 млрд доларів. А чистий прибуток Yum! Brands у першому кварталі фінансового року виріс до 326 мільйонів доларів, роком раніше цей же показник за аналогічний період становив куди більш скромні 83 мільйонів доларів. Таке значне зростання в порівнянні з першим кварталом 2020-го зумовлене ще й тим, що це був період, коли негативний вплив пандемії вже почав позначатися на кількості відвідувачів ресторанів.

Повідомляється, що мережі KFC, Taco Bell і Pizza Hut показали значне зростання продажів у США за перший квартал. Однак що стосується точок цих брендів в інших країнах, то клієнти поки не поспішають повертатися до колишніх рівнів покупок. При цьому протягом кварталу компанія відкрила 435 нових ресторанів різних брендів по всьому світу.

Значну частку продажів займає ринок онлайн-замовлень з ресторанів, який під час пандемії переживає справжній бум. Цій сфері компанія приділяє особливу увагу, зокрема протягом першого кварталу Yum! Brands зробила два важливих придбання - були придбані технологічні стартапи, технології яких покликані спростити цифрову взаємодію з покупцями.

Розробка стартапу Tictuk, придбаного компанією, дозволяє клієнтам замовляти їжу, не виходячи з соціальних мереж і месенджерів, а розробки стартапу Kvantum на основі технологій штучного інтелекту застосовуються для отримання інформації про споживачів і аналізу ефективності маркетингу.

Читайте також: KFC представляє автономні вантажівки для їжі 5G на китайському ринку

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги