07 мая 2021

Carrefour оголошує про партнерство з північними рітейлерами

Carrefour оголошує про партнерство з північними рітейлерами
1043

Carrefour оголосив про комерційне партнерство з низкою скандинавських рітейлерів, згідно з яким роздрібні торговці купуватимуть продукцію приватних торгових марок, а також розроблятимуть "загальну синергію" для виробництва приватних торгових марок, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Угода про партнерство, підписана між Carrefour та групою Nordic Coops, до якої входять Coop Данія, Coop Норвегія, Coop Швеція та фінський рітейлер SOK, поширюється на Фінляндію, Данію, Норвегію та Швецію.

Завдяки партнерству північні торгові мережі отримають цілу низку французьких, італійських та іспанських приватних торгових марок, а також непродовольчі товари.

"Нам дуже приємно розраховувати на нового головного партнера, який продемонстрував сильне зростання та дуже хороший роздрібний продаж на своїх внутрішніх ринках, - прокоментував Патрік Ласфарг, виконавчий директор Carrefour з питань міжнародного партнерства. - Nordic Coops стане нашим найкращим послом Carrefour для кількох брендів у харчовій та непродовольчій галузі".

Читайте також: Carrefour Polska розширює асортимент екологічного одягу

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги