07 мая 2021

Світові ціни на кукурудзу б’ють всі рекорди за останні 8 років

Світові ціни на кукурудзу б’ють всі рекорди за останні 8 років
1089

Такі дані приводить пресслужба Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на agronews.ua.

«У квітні зростання відновилося, в результаті чого значення індексу цін на зернові на 25,8 пункту (26%) перевищило рівень квітня 2020 року», — йдеться в повідомленні. Зазначається, що менш масштабні, ніж очікувалося, плани на посівну в Сполучених Штатах Америки і побоювання, викликані станом посівів в Аргентині, Бразилії і США, призвели до того, що в квітні ціни на кукурудзу зросли на 5,7%. На тлі загального скорочення пропозиції кукурудзи зберігається високий попит.

Ціни на кукурудзу на 66,7% перевищили показники за відповідний період минулого року і залишаються на найвищому рівні з середини 2013 року.«Світові ціни на ячмінь і сорго продовжили знижуватися, скоротившись в квітні, відповідно, на 1,2% і 1%, однак перевищили значення відповідного періоду минулого року на 26,8% і 86,5%. Світові ціни на пшеницю в квітні в цілому залишалися стабільними, більш ніж на 17% перевищуючи рівень квітня 2020 року», — додали у ФАО.

Разом з тим, незважаючи на те, що підвищенню котирувань пшениці сприяло зростання цін на кукурудзу, а також побоювання у зв’язку зі станом посівів в США і інших країн Європи, ціни залишалися на стабільному рівні під впливом хороших прогнозів на урожай в світі в цілому.

Читайте також: ООН оприлюднила дані щодо розвитку світової електронної комерції

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги