30 июля 2021

Головний торговий центр Талліна продадуть з аукціону за борги

Головний торговий центр Талліна продадуть з аукціону за борги
1225

Торгово-розважальний центр T1 Mall of Tallinn, один з головних шопінг-моллів Талліна, змінить власника. Місцеві новинні агентства пишуть, що керуючі банкрутством комплексу Індрек Лепсоо і Крісто Тедер виставили об'єкт на аукціон. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

Початкова вартість лота становить 85 млн євро. Торги мають відбутися з 30 серпня по 20 вересня 2021 року. Від потенційних претендентів на покупку організатори вимагають 500 тисяч доларів в якості застави.

Відзначається, що чотириповерховий торгово-розважальний центр, який об'єднує понад 200 магазинів, продається разом із борговими зобов'язаннями й укладеними  з орендарями договорами. Моллом T1 на Петербурзькому шосе керувала компанія Tallinna Moekombinaat, яка влітку цього року була визнана фінансово неспроможною.

T1 вважається одним з найбільших і найбільш відвідуваних в Естонії. Загальна площа торгового центру, зданого в експлуатацію в 2018 році, становить 55 000 квадратних метрів. Однією з відмінних рис комплексу є встановлене на даху колесо огляду. Експерти відзначають, що бізнес торгового центру постраждав на тлі пандемії й обмежень. У період локдауна торговий центр довгий час стояв напівпорожній, що призвело до істотного зниження основних операційних показників і утворення високого боргового навантаження.

Читайте також: Магазини Tesla залишають торгові центри

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также