02 августа 2021

Повний контроль над брендом Moschino переходить компанії Aeffe

Повний контроль над брендом Moschino переходить компанії Aeffe
985

Італійська група Aeffe SpA викуповує повний пакет акцій Moschino. Тепер компанія володіє не 70-відсотковою часткою в модному будинку, а 100-відсотковою. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Moschino був заснований Франко Москіно в 1983 році, і з тих пір Aeffe володіє ліцензією на виробництво і розповсюдження жіночих і чоловічих колекцій бренду. Після смерті дизайнера в 1994 році Aeffe придбала 70% акцій компанії. Сума угоди з придбання решти 30% акцій бренду Moschino склала 66,5 млн євро. Інвестори відразу відреагували на структурні зміни, й акції Aeffe виросли на 6,38 проц до 1,60 євро.

Aeffe вже контролює лейбли Alberta Ferretti, Philosophy di Lorenzo Serafini і Pollini.

«Moschino має для нас стратегічне значення, і це важливий крок в середньостроковій стратегії зростання компанії, - зазначив виконавчий голова Aeffe Массімо Ферретті. - З повним контролем над брендом Moschino ми знаходимося в кращих умовах для управління всіма видами діяльності, пов'язаними з ланцюжком створення вартості бренду, у тому числі створенням продукту, контролем якості, а також впливом на імідж, поширенням і комунікацією. Ми зможемо автономно управляти брендом і визначати його стратегічне позиціонування».

Читайте також: Магазини Tesla залишають торгові центри

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также