02 августа 2021

Mondelez стала власником грецького виробника круасанів і чіпсів

Mondelez стала власником грецького виробника круасанів і чіпсів
944

Продажі компанії Mondelez у другому кварталі зросли на 12,4%, а прибуток також виявився вище прогнозованої аналітиками, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

У зв'язку з тим, що другий квартал виявився для Mondelez вельми успішним, кондитерський гігант продовжує активну діяльність з придбання інших компаній. Зокрема, Mondelez купує Chipita - грецького виробника запакованих круасанів і чіпсів. Chipita в основному реалізує продукцію в Центральній і Східній Європі. Передбачається, що угода буде завершена протягом найближчих дев'яти місяців. Крім того, Mondelez тепер може розраховувати на більш ніж 4% органічне зростання продажів цього року.

Нагадаємо, що оборот Mondelez збільшився на 12,4% завдяки придбанню компанією таких брендів як Hu, Grenade і Gourmet Food. Без урахування цих угод продажі виросли тільки на 6,2%, тому що, незважаючи на те, що споживачі знову купують більше товарів і ціни продовжують рости, поведінка споживачів поза домом як і раніше не може відновитися через діючі протівокоронавірусних обмежень.

Проте, генеральний директор компанії Дірк Ван де Пут зазначив, що всі ключові показники показали хороші результати, від продажів до рентабельності та касової позиції.

Читайте також: Європейська комісія відкрила антимонопольне розслідування щодо Mondelez

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также