05 августа 2021

Ріанна заробила $ 1 млрд на продажу косметики та білизни

Ріанна заробила $ 1 млрд на продажу косметики та білизни
1068

Журнал Forbes назвав Ріанну найбагатшою жінкою на планеті у світі музики. Її статок експерти оцінили в 1,7 млрд доларів. У рейтингу найбільш забезпечених жінок у світі Ріанна поступається тільки телеведучій Опрі Уінфрі, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

Головний дохід співачці принесла робота з власними брендами. У першу чергу, мова йде про комерційний успіх косметичної марки Fenty Beauty. Капіталізація бренду на сьогоднішній день оцінюється вже у 2,8 млрд доларів. Ріанна володіє компанією на паритетних засадах спільно з французьким гігантом LVMH, який допомагав співачці в запуску бренду.

Додатковий дохід Ріанні також забезпечив бренд нижньої білизни Savage X Fenty, який співачка заснувала у 2018 році в партнерстві з компанією TechStyle Fashion Group. На сьогоднішній день їй належить 30 відсотків компанії, капіталізація якої оцінюється в 1 млрд доларів. У лютому 2021 року стало відомо, що підконтрольна LVMH структура інвестувала в розвиток марки ще 115 млн доларів.

У 2019 співачка, також в партнерстві з LVMH, запустила фешн-бренд Fenty, але продажі одягу та взуття не виправдали очікувань інвесторів, і робота модного будинку була тимчасово припинена. У липні Ріанна також повідомила про плани запуску власного парфумерного бренду.

Читайте також: LVMH тимчасово призупиняє випуск лінії одягу Ріанни

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также