22 октября 2021

До 2023 року в Європі з'явиться обов'язковий екосертіфікат на одяг

До 2023 року в Європі з
1179

Відповідно до «Зеленого курсу» з переходу Євросоюзу до економіки замкнутого циклу, до 2023 року весь одяг, що продається на території Європи, повинен бути екологічним і мати відповідний сертифікат. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на PROfashion.

Критерії екологічного маркування ще не визначені. До коаліції з проведення кампанії «Make the Label Count» увійшли Фонд Changing Markets Foundation, Міжнародна комісія з шовківництва, а також екологічні асоціації Australia Wool Innovation і Cotton Australia Fibershed.

В основу нової методології ляже поточна недопрацьована методологія ЄС з екологічного сліду товарів. Всі етикетки текстильної продукції будуть уніфіковані для того, щоб покупець зміг отримувати достовірну інформацію про стійкість виробу.

Сьогоднішня стратегія охоплює 14 категорій, включаючи зміну клімату, виснаження озонового шару, надмірне використання ресурсів тощо. У той же час у стратегії не враховується ряд суттєвих факторів, зокрема відновлюваність ресурсів, біорозчинність, придатність одягу для вторинної переробки, соціальні аспекти , а також вплив викопного палива і мікропластику.

Учасники коаліції заявляють, що у зв'язку з неповною стратегією на ринку одягу створюється спотворене уявлення про вплив текстильної промисловості на навколишнє середовище.

Читайте також: Бренд одягу Vuori привернув рекордне фінансування - $ 400 млн

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги