08 ноября 2021

Ціни на цукор побили чотирирічний рекорд

Ціни на цукор побили чотирирічний рекорд
818

Світові ціни на цукор встановили новий чотирирічний рекорд через зростання попиту на спирт. Вартість досягла максимуму на тлі енергетичної кризи та її тиску на ринок. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на agronews.ua.

«Ф’ючерси на білий цукор подорожчали на 1,2%, а з початку року зросли на 22%, свідчать дані Лондонської біржі ICE. Водночас, вартість ф’ючерсних контрактів на цукор-сирець у Нью-Йорку зросла на 1,1%», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що різке зростання почалося в серпні, коли через несподівані заморозки в Бразилії стало зрозуміло, що виникнуть проблеми з виробництвом та постачанням сировини. Крім погодних аномалій у Бразилії, на цукровий ринок вплинув на дефіцит енергоносіїв у країні та підвищення цін на паливо.

«Імпорт бензину у третьому кварталі зріс більш ніж удесятеро. Через енергетичну кризу ціни на паливо в Бразилії зросли, що підвищило попит на етанол, який використовується в автомобілях у вигляді суміші з бензином або дизельним паливом. В результаті виробники стали переробляти більше цукрової тростини на біопаливо», — пояснюють експерти.

Крім того, Індія, яка посідає друге місце у світі серед експортерів цукру, має намір наростити використання етанолу, щоб до 2025 року він становив 20% паливних сумішей для автомобілів. На думку Індійської асоціації цукрових заводів, це може призвести до падіння виробництва цукру-рафінаду в країні вже 2022 року. Таким чином, за підрахунками міжнародної компанії з торгівлі сировинними товарами Engelhart Commodities Trading Partners, експорт індійського цукру може впасти більш ніж удвічі у 2022/23 роках порівняно з 6 млн т у 2021 році.

Читайте також: Світові ціни на продовольство досягли нового максимуму

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги