31 травня 2023

Призначено нового генерального директора Converse

Призначено нового генерального директора Converse
1324

Американський виробник спортивної продукції Nike, Inc. оголосив про призначення нового генерального директора та президента взуттєвого бренду Converse. Ним став Джаред Карвер, який з 1 червня 2023 року змінить на цій посаді Скотта Уззелла. Останній обійме посаду віце-президента та СЕО північноамериканського підрозділу Nike. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на PROfashion.

Новий топ-менеджер підпорядковуватиметься безпосередньо Джону Донахью — президенту та генеральному директору Nike, Inc. В офіційній заяві компанії сказано, що Джаред Карвер — лідер, який добре зарекомендував себе і розуміє інтереси споживача.

Він уже понад десять років співпрацює з Converse, а останні чотири роки обіймав посаду віце-президента та гендиректора бренду по Північній Америці – найбільшому регіоні присутності марки. До цього він також курирував напрямок цифрового розвитку, був віце-президентом зі стратегії та очолював відділ зі стратегії та розвитку бізнесу у європейській штаб-квартирі Converse.

24 травня Nike повідомив відразу про кілька перестановок у керівництві компанії, спрямованих на посилення внутрішньої інтеграції між бізнесами та командами.

Читайте також: eBay відкриє в Лондоні поп-ап для обміну кросівками

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також