02 червня 2023

Власник Louis Vuitton втратив статус найбагатшої людини у світі

Власник Louis Vuitton втратив статус найбагатшої людини у світі
1486

Власник мультинаціональної корпорації LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton Бернар Арно втратив статус найбагатшої людини у світі після падіння акцій LVMH. Перший рядок рейтингу Bloomberg Billionaires Index знову зайняв засновник та власник Tesla та SpaceX Ілон Маск.  Про це повідомляє TradeMaster.UA.

За останніми даними, статки Маска збільшилися до 192 млрд доларів, а активи Бернара Арно сьогодні оцінюються в 187 млрд. У рейтингу Forbes Арно, як і раніше, зберігає лідерство (215 млрд доларів), а Маск займає друге місце (200 млрд).

Власник Louis Vuitton посів перше місце у рейтингу Bloomberg у грудні 2022 року. На той час акції люксових брендів продовжували зростати, тоді як у технологічній індустрії спостерігалося невелике зниження.

З початку квітня котирування LVMH втратили близько 10%. Повідомлялося, що за день статки Арно скоротилися більш ніж на 11 млрд доларів. Напередодні акції найбільшого продавця розкоші впали у ціні ще на 2,6%. Акції Tesla з початку року зросли на 66%, що принесло маску додатково понад 55 млрд доларів.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги