02 червня 2023

Співробітники дочірньої компанії Amazon підглядали за користувачами системи «розумний дім»

Співробітники дочірньої компанії Amazon підглядали за користувачами системи «розумний дім»
1491

Компанія Ring, виробник пристроїв відеоспостереження (належить Amazon), виплатить $5,8 млн за позовом Федеральної торгової комісії США (FTC) через те, що співробітники та підрядники компанії протягом багатьох років мали необмежений доступ до відеозаписів клієнтів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на TechCruch.

FTC заявила, що працівники Ring та їхні партнери могли переглядати, завантажувати та передавати особисті відео клієнтів у своїх власних цілях у результаті «небезпечно широкого доступу та недбалого ставлення до конфіденційності та безпеки».

Також відомство стверджує, що у двох випадках співробітники Ring неправомірно отримували доступ до приватних відеозаписів жінок. В одному випадку, за словами FTC, співробітник спостерігав за клієнтом кілька місяців, а компанія цього не помітила.

Ring планує розіслати постраждалим повідомлення, що помічених у цьому співробітника звільнено з компанії.

Також повідомляється, що Ring не відреагувала на численні повідомлення про злом облікових даних. FTC заявила, що компанія дозволила використання паролів, що легко вгадуються — таких, як password і 12345678. Це полегшило роботу хакерам, які зламали акаунти.

FTC стверджує, що внаслідок злому були «злиті» дані понад 55 тис. американських клієнтів у період із січня 2019 року до березня 2020 року. У десятці випадків хакери зберігали доступ до зламаних облікових записів більше місяця.

Читайте також: Amazon почав платити покупцям за самовивіз покупок

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також