Новости компаний


Ви в пошуках якісного сервісу, який дозволить Вашому підприємству перейти у хмару? Ви в пошуках якісного сервісу, який дозволить Вашому підприємству перейти у хмару?

Innoware пропонує комплексні рішення з питань міграції, розгортання, конфігурації та підтримки вашого бізнесу в Microsoft Azure. Ми допомагаємо проаналізувати поточну інфраструктуру, виділити сервери та сервіси, міграція яких принесе найбільшу вигоду, а також пропонуємо рішення, які підвищують надійність і відмовостійкість хмарних служб. Завдяки впровадженню таких послуг, ви забезпечите якісну й надійну трансформацію вашого бізнесу у хмару.

подробно
28 февралЯ 2019
 
РІШЕННЯ ДЛЯ ВЕДЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО І ПОДАТКОВОГО ОБЛІКУ РІШЕННЯ ДЛЯ ВЕДЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО І ПОДАТКОВОГО ОБЛІКУ

Innoware є розробником спеціалізованого модуля до Microsoft Dynamics ERP, який забезпечує ведення бухгалтерського та податкового обліку відповідно до вимог українського законодавства. Це дозволяє здійснювати управління підприємством у єдиній системі.

подробно
28 февралЯ 2019
 
РІШЕННЯ ДЛЯ ОБЛІКУ КАДРІВ І РОЗРАХУНКУ ЗАРПЛАТ РІШЕННЯ ДЛЯ ОБЛІКУ КАДРІВ І РОЗРАХУНКУ ЗАРПЛАТ

Innoware є розробником спеціалізованого модуля до 
Microsoft Dynamics ERP, який забезпечує ведення обліку кадрів і розрахунок заробітної плати, відповідно до вимог українського законодавства.

подробно
28 февралЯ 2019
 
Найбільший учасник виставки LogiMAT 2019 Найбільший учасник виставки LogiMAT 2019

Концерн Jungheinrich на виставці LogiMAT 2019 (19-21 лютого) представляє не що інше, як чергову революцію на складі. Завдяки абсолютно нової концепції, новий електроштабелер - ERC 216zi порушує всі існуючі правила і забезпечує ще більшу пропускну здатність, безпеку і додаткову ефективність для складу. 

подробно
27 февралЯ 2019
 
Jungheinrich отримав дві нагороди IFOY 2018 Jungheinrich отримав дві нагороди IFOY 2018

• Система easyPILOT Follow стала переможцем в категорії «Техніка для складу»
• Система зарядки акумулятора SLH300 в категорії «Новинка року»
• Подвійна перемога свідчить про лідерство Jungheinrich в галузі інновацій

подробно
27 февралЯ 2019
 
JUNGHEINRICH: «ВАШ шлях до успіху» JUNGHEINRICH: «ВАШ шлях до успіху»

Під девізом «Ваш шлях до успіху» Jungheinrich представив свої продукти та рішення для Intralogistics 4.0, міжнародних професіоналів галузі. У 2018 році Jungheinrich знову став найбільшим експонентом CeMAT.

подробно
27 февралЯ 2019
 
Світова прем’єра ETV 216i -: Перший у світі штабелер з висувною мачтою з вбудованою літій-іонною батареєю. Світова прем’єра ETV 216i -: Перший у світі штабелер з висувною мачтою з вбудованою літій-іонною батареєю.

·         Найбільш компактний штабелер у своєму класі
·         Революційна ергономіка для максимальної допомоги оператору
·         Максимальний круговий огляд для більшої безпеки та продуктивності на складі

подробно
27 февралЯ 2019
 
Компания «Юка-Инвест» представила свою продукцию на Ukrainian Food Expo Компания «Юка-Инвест» представила свою продукцию на Ukrainian Food Expo

Это событие стало отличным поводом для презентации оборудования ТМ JUKA. Гости интересовались новыми моделями холодильных витрин с температурным режимом -2 ... + 8 ˚С и энергоэффективными морозильными витринами для мягкого мороженого. Привлекла внимание морозильный шкаф из нержавеющей стали, предназначена для эксплуатации в условиях высоких температур на кухне ресторанов и гостиниц. Интерес посетителей вызвали и эксклюзивные «прикассовые» лари M100-200V полюбившиеся нашим партнерам благодаря их компактным размерам и возможностью использования в небольших магазинах или кафе.

подробно
27 февралЯ 2019
 
Компанія JUKA (ТОВ "ЮКА-Інвест") 17-21 лютого 2019 року прийняла активну участь у виставці "GULFOOD-2019", Дубаї Компанія JUKA (ТОВ "ЮКА-Інвест") 17-21 лютого 2019 року прийняла активну участь у виставці "GULFOOD-2019", Дубаї

Наша компанія представляла Україну від виробників морозильного обладнання❄️.

подробно
27 февралЯ 2019