Новости компаний


АУТСОРСИНГ ИНВЕНТАРИЗАЦИИ: КАЧЕСТВО – ЗАЛОГ УСПЕХА АУТСОРСИНГ ИНВЕНТАРИЗАЦИИ: КАЧЕСТВО – ЗАЛОГ УСПЕХА

В Украине передача инвентаризации на аутсорсинг не так популярна, как в Европе. Но именно специализированные инвентаризационные компании имеют особое дорогостоящее программное обеспечение, оборудование и штат профессионалов. Это позволяет оптимизировать процесс, сэкономить затраты, и предоставить прозрачные результаты. О своем видении и специфике направления рассказывают Вадим Бобиренко, директор инвентаризационной компании «Инвентори Сервис», и Александр Ермоленко, коммерческий директор компании.

подробно
28 февралЯ 2019
 
ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ НА АУТСОРСИНГЕ НА 20% НИЖЕ, ЧЕМ, ЕСЛИ БЫ ВЫ ПРОВОДИЛИ ЕЁ САМОСТОЯТЕЛЬНО ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ НА АУТСОРСИНГЕ НА 20% НИЖЕ, ЧЕМ, ЕСЛИ БЫ ВЫ ПРОВОДИЛИ ЕЁ САМОСТОЯТЕЛЬНО

Учет имеющегося имущества – необходимая составляющая процесса любой хозяйственной деятельности. Такой учет проводится с помощью инвентаризации.

подробно
28 февралЯ 2019
 
Основная наша цель – выявление фактического наличия имущества предприятия и сопоставление с данными бухгалтерского учёта Основная наша цель – выявление фактического наличия имущества предприятия и сопоставление с данными бухгалтерского учёта

Сегодня на многих предприятиях Украины действует старая система учёта ТМЦ (товарно-материальных ценностей), которая подразумевает проведение комплексной инвентаризации силами собственных сотрудников. Отсутствие в организации современного оборудования и опыта в проведении подобных мероприятий напрямую сказывается на конечном результате работы.

Для Вашего удобства компания Инвентори Сервис предоставляем профессиональные услуги, охватывающие все операции по проведению инвентаризаций, а также внедрение системы автоматизации (идентификация и маркировка) для управления имуществом в ритейлерских сетях, розничных и оптовых магазинах, складах, офисах, производствах и т.д.

подробно
28 февралЯ 2019
 
ПП Крес : Новий рівень боротьби з шкідниками ! ПП Крес : Новий рівень боротьби з шкідниками !

Підприємство «Крес» використовує найсучасніші технології, а працівники компанії накопичили необхідний досвід як у безпечному для основних продуктів знищенні паразитів, так і в профілактичній роботі. Але прогрес не стоїть на місці, тому підприємство постійно оновлює своє обладнання і методи роботи.

подробно
28 февралЯ 2019
 
БЕЗПЕКА ПРОДУКЦІЇ - ЗАПОРУКА ВИРОБНИКА! БЕЗПЕКА ПРОДУКЦІЇ - ЗАПОРУКА ВИРОБНИКА!

В інтерв’ю TradeMasterUA Ярослав Данилюк, Директор ПП «Крес» розповів: — Чому стандарти безпеки НАССР щодо контролю шкідників вкрай повільно впроваджуються на підприємствах харчової промисловості, торгівлі та громадського харчування; — Чим загрожує керівникам підприємства недотримання вимог щодо проведення заходів з Pest Control; — Чому при виборі компанії, яка проводить заходи  з контролю шкідників, недоцільно керуватися виключно ціновою політикою.

подробно
28 февралЯ 2019
 
Міфи про дезінсекцію та дератизацію Міфи про дезінсекцію та дератизацію

ПП "Крес" За довгі роки роботи неодноразово зустрічалися з найнесподіванішими помилками в області дезпослуг. Ось найпоширеніші з них:

подробно
28 февралЯ 2019
 
Як забезпечити успішне впровадження ERP-системи? Як забезпечити успішне впровадження ERP-системи?

Впровадження ERP-систем – це серйозний крок, який повинен проходити якомога з меншим стресом для бізнесу та працівників компанії. При правильному плануванні та виявленні потреб організації, процес впровадження відбувається досить плавно і в оптимальні терміни. Для цього, всім учасникам процесу, важливо розуміти свої ролі і відповідальність на кожному етапі впровадження. Innoware має більше 17 років досвіду реалізації комплексних ERP-проектів, тому ми напевне знаємо, наскільки важливий підхід до організації проекту.

подробно
28 февралЯ 2019
 
Ви в пошуках якісного сервісу, який дозволить Вашому підприємству перейти у хмару? Ви в пошуках якісного сервісу, який дозволить Вашому підприємству перейти у хмару?

Innoware пропонує комплексні рішення з питань міграції, розгортання, конфігурації та підтримки вашого бізнесу в Microsoft Azure. Ми допомагаємо проаналізувати поточну інфраструктуру, виділити сервери та сервіси, міграція яких принесе найбільшу вигоду, а також пропонуємо рішення, які підвищують надійність і відмовостійкість хмарних служб. Завдяки впровадженню таких послуг, ви забезпечите якісну й надійну трансформацію вашого бізнесу у хмару.

подробно
28 февралЯ 2019
 
РІШЕННЯ ДЛЯ ВЕДЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО І ПОДАТКОВОГО ОБЛІКУ РІШЕННЯ ДЛЯ ВЕДЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО І ПОДАТКОВОГО ОБЛІКУ

Innoware є розробником спеціалізованого модуля до Microsoft Dynamics ERP, який забезпечує ведення бухгалтерського та податкового обліку відповідно до вимог українського законодавства. Це дозволяє здійснювати управління підприємством у єдиній системі.

подробно
28 февралЯ 2019