Новости компаний


Кондитерські вироби ТМ МАГІЯ СМАКУ! від виробника ТОВ "Світ ласощів-Кременчук" Кондитерські вироби ТМ МАГІЯ СМАКУ! від виробника ТОВ "Світ ласощів-Кременчук"

Український виробник ТОВ "Світ ласощів-Кременчук" запрошує до співпраці дистрибуторів в регіонах України та торгові мережі до плідної та взаємовигідної співпраці!


ТМ МАГІЯ СМАКУ! - це широкий асортимент різноманітного печива: пісочного, листкового, з глазур*ю, з повідлом, зі згущеним молоком, цукерки, мармелад, тощо - - це десерти для всієї родини на радість .


Компанія на ринку України з 2007року , зарекомендувала себе як виробник якісного продукту, має постійних партнерів-дистрибуторів та не зупиняється на досягнутому.

Зацікавлені в нових партнерах, співпраці з торговими мережами регіонального та національного масштабу, з якими будемо розширювати територію представленості українських кондитерських виробів високої якості по доступній ціні для кожного споживача.

подробно
06 октЯбрЯ 2021
 
МОЇ ПАРТНЕРИ : ТМ МАГІЯ СМАКУ! Український виробник кондитерських виробів:печиво, цукерки МОЇ ПАРТНЕРИ : ТМ МАГІЯ СМАКУ! Український виробник кондитерських виробів:печиво, цукерки
ТМ МАГІЯ СМАКУ! - - український виробник кондитерських виробів з 2007року
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ДИСТРИБУТОРІВ В РЕГІОНАХ УКРАЇНИ, ТОРГОВІ МЕРЕЖІ РЕГІОНАЛЬНОГО ТА НАЦІОНАЛЬНОГО МАСШТАБУ
МИ ПРОПОНУЄМО:
- ЯКІСНІ СМАЧНІ ДЕСЕРТИ: ПЕЧИВО , ЦУКЕРКИ
- ВИГІДНІ УМОВИ СПІВПРАЦІ
- безперебійні поставки
-налагоджена логістика в усі регіони України
- можливість виробництва PRIVAT-Label
З НАМИ ПРАЦЮВАТИ ЛЕГКО ТА ПРИЄМНО!!
ТОВ "СВІТ ЛАСОЩІВ-КРЕМЕНЧУК"
подробно
05 октЯбрЯ 2021
 
Инвентаризация на складе ЕАЛК Инвентаризация на складе ЕАЛК

Инвентаризация на складе это процесс необходимый, но, как правило, тяжелый и длительный.

Учет и контроль на складах ЕАЛК значительно отличается от традиционного представления об этих операциях.
Технологию изменила вот эта компьютерная программа, а точнее специальный модуль системы управления складом LVS.
Модуль Инвентаризация фактически сжимает время, экономя его и для работников склада, и для клиентов.
Теперь за одну рабочую смену штатный персонал легко выполняет то, что раньше продолжалось несколько недель.

подробно
04 октЯбрЯ 2021
 
«И-Логистика» возродила в Украине систему управления складом LVS «И-Логистика» возродила в Украине систему управления складом LVS

Компания И-Логистика вернула в Украину уникальную систему управления складом Logistic Vision Suite. Широкие возможности программного комплекса и успешный опыт его внедрения в ведущем логистическом операторе страны, позволяет прогнозировать, что LVS получит признание на украинском рынке, как это уже произошло во многих регионах мира.

подробно
04 октЯбрЯ 2021
 
Виставка SITL у Франції: участь KAPELOU у міжнародному івенті Виставка SITL у Франції: участь KAPELOU у міжнародному івенті

13 вересня 2021 року представники компанії KAPELOU відвідали міжнародну професійну виставку інноваційних рішень у сфері транспорту, логістики та постачання – SITL. Захід щорічно проводять у Франції. Метою проведення і головним завданням є демонстрація інновацій та досягнень у сфері логістики, транспортного обслуговування, автоматизації та механізації складських і вантажно-розвантажувальних робіт.

подробно
30 сентЯбрЯ 2021
 
Доставка суши сетов на дом от знаменитого онлайн-ресторана «Суши Мастер» в Сумах Доставка суши сетов на дом от знаменитого онлайн-ресторана «Суши Мастер» в Сумах

В Сумах огромной популярностью пользуется заведение под названием «Суши Мастер». Это популярный онлайн-ресторан, который за время своего существования успел привлечь внимание сотен тысяч потенциальных клиентов.

подробно
29 сентЯбрЯ 2021
 
Что делать, когда отказали в банковском кредите Что делать, когда отказали в банковском кредите

Кредит, как известно, портит отношения, но только не тогда, когда деньги нужны срочно, а взять их больше негде. Обращение в трудной ситуации к родственникам или друзьям не всегда помогает. 

подробно
29 сентЯбрЯ 2021
 
Презентація автоматичної точки видачі та відправлень посилок Unithub® Презентація автоматичної точки видачі та відправлень посилок Unithub®

13 серпня у Києві, KAPELOU спільно з Новою поштою представили одну з наших інноваційних розробок – автоматичну точку видачі та відправлень посилок Unithub®. 

Технологія тільки тестується, але вже незабаром в українських містах з’являться автономні поштові відділення, що будуть працювати цілодобово і через які можна буде відправляти та отримувати посилки у зручний для вас час без зайвого клопоту, за допомогою мобільного додатку. 

подробно
28 сентЯбрЯ 2021
 
Динаміка зміни ставок авіа фрахту за період серпень - вересень 2021 р. Динаміка зміни ставок авіа фрахту за період серпень - вересень 2021 р.

Стартував високий сезон в авіаперевезеннях. Загальний вантажопотік авіатранспортом у вересні виріс на 207% в порівнянні з серпнем 2021 р.

подробно
21 сентЯбрЯ 2021