Новости компаний


Предотвращение нарушений кассовых операций при помощи системы видеоаналитики Сеть супермаркетов Мегамаркет Предотвращение нарушений кассовых операций при помощи системы видеоаналитики Сеть супермаркетов Мегамаркет

 Цели проекта

Повышение качества обслуживания клиентов, лояльности и доверия покупателей к розничной сети. Предотвращение краж и решение спорных ситуаций. Повышение уровень безопасности в торговых залах сети.

подробно
10 июнЯ 2022
 
EcoFlow RIVER – уся потрібна енергія завжди під рукою EcoFlow RIVER – уся потрібна енергія завжди під рукою

Сьогодні електрика так само важлива для виживання людини, як повітря, яким ми дихаємо, вода, яку ми п'ємо, і харчі, які ми їмо. У будь-якому випадку, спробуйте жити без телефону протягом декількох годин, і тоді ви зрозумієте, наскільки жалюгідні за відсутності цього гаджету.

подробно
10 июнЯ 2022
 
Упровадження WMS за 3 місяці Упровадження WMS за 3 місяці

Найчастіше на ринку декларують строки впровадження WMS на складі та розподільчому центрі (РЦ) від 6 до 12 місяців. Відкриваємо секрети, як команда Consulting for Retail змогла впровадити WMS за рекордні 3 місяці та забезпечити постачання на 250+ магазинів.  

подробно
09 июнЯ 2022
 
C4R автоматизує управління операціями у мережі маркетів BRAVO C4R автоматизує управління операціями у мережі маркетів BRAVO

Рішення передбачає впровадження системи для управління маркетами та виконання операцій працівниками через мобільні пристрої (ТЗД – термінали збору даних).

подробно
09 июнЯ 2022
 
C4R розвиває новий напрямок – сервіси кібербезпеки від Cloudflare C4R розвиває новий напрямок – сервіси кібербезпеки від Cloudflare

По суті, це глобальний мережевий простір, розроблений з метою зробити ваше з'єднання з Інтернетом безпечним, приватним, швидким та надійним. Рішення забезпечують безперебійну роботу під час DDoS та інших атак хакерів, при цьому підвищують продуктивність застосунків і сервісів клієнта.

подробно
08 июнЯ 2022
 
Секреты зеленого чая Пуэр: легенда происхождения, вкус, как заваривать, чем полезен Секреты зеленого чая Пуэр: легенда происхождения, вкус, как заваривать, чем полезен

Нет китайского чая, который не имеет свою легенду появления на свет. Если говорить о таком напитке, как зеленый чай Пуэр (или по другому его называют Шэн Пуэр), важно погрузиться в историю провинциального города Юньнань. Его появление также связано со своим мифом. 

подробно
06 июнЯ 2022
 
Відбудова логістики: будувати не можна орендувати Відбудова логістики: будувати не можна орендувати

Наразі одне з головних питань – це наявність площ для ведення бізнесу. Компанії вирішують – орендувати (дороге та неідеальне приміщення) чи будувати (нести значні інвестиції та стикатися з бюрократичними процедурами). «Відбудова логістики» – це в першу чергу завдання всіх бізнесів в Україні, але також нещодавній вебінар компанії «Склад Сервіс». Спікери окреслили нові виклики, надали практичні поради та зробили огляд світового досвіду швидкомонтованих споруд, як гарної альтернативи капітальному будівництву.

подробно
02 июнЯ 2022
 
Дефіцит пальмової олії. Заміна є! Дефіцит пальмової олії. Заміна є!

Пропонуємо Вашій увазі рафіновану Олію Ши Shea butter Refined у якості заміни пальмової олії, за дуже привабливими цінами.

Олія Ши спроможна повноцінно заміщувати пальмову олію, що суттєво не відіб’ється на Вашій собівартості, а показники якості готового продукту будуть ще кращими!

подробно
30 маЯ 2022
 
Робота в службі таксі: особливості та переваги Робота в службі таксі: особливості та переваги

Сьогодні однією з найпопулярніших професій є професія таксиста. Вона має безліч переваг, серед яких стабільний дохід і вільний графік роботи. З огляду на це дуже багатьох водіїв приваблює робота в таксі у Львові. У цьому огляді розберемося, хто може стати таксистом, скільки за це платять та які існують переваги роботи в перевезенні пасажирів

подробно
30 маЯ 2022