10 жовтня 2022

ХХVII Всеукраїнський День Логіста – подія року для фахівців з логістики України

 ХХVII Всеукраїнський День Логіста – подія року для фахівців з логістики України

3478

25 листопада 2022 року в Києві відбудеться щорічна бізнес-конференція Всеукраїнський День Логіста: трансформація логістичної системи України - механізми відновлення, яка традиційно об'єднає представників галузі для вирішення всіх етапів ланцюга постачання, підвищення ефективності складської обробки товарів, транспортного та інформаційного забезпечення компаній, роботи з персоналом у логістиці, а також передачі логістичних бізнес-процесів на аутсорсинг. Організатор заходу – В2В-компанія TradeMasterGroup.

Всеукраїнський День Логіста став для багатьох директорів логістики унікальним комунікаційним майданчиком, який сприяє обміну досвідом з представниками бізнесу та експертами, з обговоренням тенденцій розвитку логістики, чудовим шансом для кожного з учасників поділитися досягненнями, перейняти успішний досвід та обговорити ідеї подальшого підвищення ефективності бізнесу.

Партнери конференції

Генеральний Партнер з автоматизації та консалтингу - Consulting for Retail
Глобальний Логістичний Партнер - Global Logistics
Офіційний Партнер – ABM Cloud

Головний Партнер Системних рішень для складської логістики - SKLAD SERVICE

Партнер логістики останньої милі - ANT-Logistics

Міжнародний логістичний Партнер - UTEC Logistics 

Партнер з впровадження е-ТТН - Linkos Group 

Партнер із автоматизації логістики - Quantum International

Партнер із автоматизації складу KAPELOU

Партнер з оптимізації бізнесу за допомогою логістичних рішень - SYNEX LOGISTICS

Партнер з виготовлення й переобладнання фургонів – Реформ

IT Партнер-Спілка Автоматизаторів Бізнесу 

Партнер з автоматизації та оптимізації адресних даних України та Європи -Direct Marketing Solutions

Більше ніж логістичний Партнер - Consolline 
Партнер Кава-Брейку  - Coffein

Конференція пройде у 2-х паралельних залах

1 – Оптимізація транспортної логістики. ЗЕД. Практичний досвід

2 – Оптимізація складської логістики. Готові кейси з впровадження

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

АНАЛІТИЧНА СЕСІЯ

Мустафа Найєм, заступник Міністра інфраструктури України. Тема: Транспортний фронт: логістика в умовах війни

Валерій Губарєв, директор компанії «Незалежна Митна Агенція», керівник відділу митних агентів "LAMARIN.LLC", радник Громадської Ради при Держмитслужбі України. Тема: Інструменти організації митного безвізу для логістів.

Андрій Мокряков, консультант аналитического департамента Pro-Consulting. Тема: Стан ринків перевезень та складської логістики України в 2022 році

1 - Тенденції та причини спаду ринку логістичних послуг в Україні

2 - Тенденції на ринку складської нерухомості

3 - Основні показники ринку перевезень та складської логістики в 2022 році

4 - Прогнозні тренди галузі

Володимир Адамов, керівник напрямку логістики Consulting for Retail. Тема: Передумови запуску голосу та результати на прикладі мережі СІМ23

Святослав Олійник, експерт з управління запасами ABM Cloud, і Роман Дида, керівник з виробництва компанії Кормотех. Тема: Побудова стійких та ефективних ланцюгів поставок.

    • 1 - Світ змінився, а чи змінились ваші підходи в управлінні запасами?
    • 2 - Що таке потік і як ним управляти?
    • 3 - Що таке DDMRP та буфер запасу?
    • 4 - Практика впровадження методології DDMRP на виробництві та дистрибуції компанії Кормотех.
    • 5 - Передумови, хід проекту, зміна парадигми в управлінні, результати.

Борис Старинський, Founder ABM Cloud та CEO ABM Finance; Інвестор та co-founder 12+ успішних ІТ-стартапів у холдингу ABM Cloud; Фанат філософій менеджменту Демінга та Голдратта, експерт з оптимізації процесів та систем управління. Тема: ЯК ТЕХНОЛОГІЇ В РАЗИ ЗБІЛЬШУЮТЬ ПРИБУТОК?

ЗАЛ-1 ТРАНСПОРТНА ЛОГІСТИКА

Наталя Пуляженкова, директор департаменту логістики компанії «Цитрус». Тема: Переорієнтування морських контейнерних перевезень на інші маршрути.

Сергій Косенко, керівник проектів у сфері матеріального та не матеріального виробництва Dolphi-Ukraine. Тема: Оптимізація транспортної логістики як поштовх до збільшення об’ємів продажів.

Віталій Шеметов, комерційний директор з закупівель і логістики ТОВ «Торговий Дім «Карпатські Мінеральні Води». Тема: Огляд чинників дорожчання логістичних послуг в умовах війни. Пошук можливостей оптимізації затрат та методи доставки товарів в умовах дефіциту транспорту

    • 1 - Огляд чинників здорожчання логістичних послуг в умовах війни
    • 2 - Пошук можливостей оптимізації затрат
    • 3 - Методи доставки товару в умовах дефіциту транспорту 

Артем Мороз, операційний директор компанії UTEC Logistics. Тема: Можливості та особливості вантажних авіаперевезень в умовах воєнного стану

Сергій Артьоменко, директор компанії «Арт Софт». Тема: АРТ: Черга. Логістика без простоїв та черг.

Андрій Алексєєв, директор департаменту логістики АТ «Молочний Альянс». Тема: ХОЛОДНА ЛОГІСТИКА ПІД ЧАС ВІЙНИ: ДОСВІД І ОГЛЯД РІШЕНЬ

    • 1 - Особливості використання транспортної холодної логістики під час війни та чинники впливу для досягнення ефективності та оптимізація витрат
    • 2- Крос док, як інструмент оптимізації транспортних і складських витрат
    • 3 - Новітні логістичні транспортні технології, які можна використовувати в Україні сьогодні та перспективи їх розвитку у майбутньому 

Сергій Кондратюк, Керівник навчального центру Linkos Group. Вже понад 20 років ІТ-продукти компанії, зокрема: M.E.Doc, СОТА, Cashalot, FlyDoc, ISpro, ЦСК «Україна». Тема: ВІДНОВЛЕННЯ ПРОЕКТУ Е-ТТН В УКРАЇНІ. ПТАХ - ПРОВАЙДЕР Е-ТТН ВІД РОЗРОБНИКА M.E.DOC.

    • 1 - е-ТТН зно ву в законі. Відновлення проекту
    • 2 - е-ТТН знову в законі. Відновлення проекту.
    • 3 - Програмні рішення для всіх учасників процесу перевезень
    • 4 - Кейси, що будуть реалізовні в першу чергу
    • 5 - Ефект від впровадження е-ТТН

ЗАЛ-2 СКЛАДСЬКА ЛОГІСТИКА

Ярослав Бендяк, Керівник відділу автоматизації SKLAD SERVICE. Тема: Побудувати склад за 2 місяці? Легко! Реальний кейс «Агромат»

Владислав Кураєв, директор з логістики мережі магазинів спортивних товарів "Атлетікс". Тема: Скорочення витрат на оренду складу в умовах військового стану.

Ігор Литвиненко, директор з логістики та клієнтського сервісу "Карлсберг Україна". Тема: Як змінити парадигму в плануванні виробництва і управлінні залишками в період невизначеності

Олександр Труба & Бартош Фурман, Труба Олександр Михайлович, Директор компанії KAPELOU & Бартош Фурман, директор компанії Quantum International, Тема: АВТОМАТИЗАЦІЯ ПРОЦЕСІВ НА СКЛАДІ. СЕКРЕТ ЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕКОНОМІЇ

Костянтин Глушаниця, Керівник департаменту комплексних рішень Київстар. Тема: Хмари та Big Data в допомогу логістиці: збір, моніторинг та візуалізація для прийняття рішень в реальному часі

Галина Черкашина, керівник складської логістики Prostor. Тема: Автоматизований склад: проект, реалізація, очікуваний ефект. Форс- мажор - релокація Автоматизованого складу

У рамках події відбудуться:

1 - Виставка рішень, послуг і обладнання для логістики.

2 - Ukrainian Logistics Award-2022 - компанія Трейд Майстер Груп ініціює національну Премію - Ukrainian Logistics Award-2022. Взяти участь у ній може будь-яка компанія-постачальник рішень і послуг для логістики.

Переможцями премії 2021 року стали:

Найдинамічна компанія в логістиці – Global Logistics.

Лідер галузі – Modern Expo.

Найстабільніша логістична компанія – Tedis Ukraine.

Прорив у логістиці – UB1.

Інноваційна логістична компанія – SOTASS Industry 4.0.

Найкраща комплексна логістична компанія – UVK.
Найактивніша Логістична компанія – Онікс Трейд Логістик

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ

Учасники Конференції, які не зможуть бути фізично присутніми на заході, матимуть доступ до онлайн-трансляції, в якій 3 окремі камери та виділений чат забезпечать повний ефект присутності.

БЕЗПЕКА

У випаду повітряної тривоги учасники Конференції будуть евакуйовані до підземного паркінгу, яке пристосоване для подібних випадків. Укриття має надійне перекриття з монолітного бетону та обладнане приточно-витяжною вентиляцією й автономним дизель-генератором, санвузлом і кількома евакуаційними виходами.


Реєстрація 

 або за тел. 067-502-30-13

Раздел: Керівнику ЗЕД >

Теги:

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від спаму

Повідомлення*

Кращі компанії

Особи

Блоги