19 января 2021

Багаторічне «обличчя» Coca-Cola переходить до Pepsi

Багаторічне «обличчя» Coca-Cola переходить до Pepsi
754

Леброн Джеймс завершив співпрацю з Coca-Cola і готується підписати контракт з PepsiCo. Баскетболіст був «обличчям» Coca-Cola понад 17 років, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Sostav.

Баскетболіст Леброн Джеймс готується підписати контракт з PepsiCo. Спортсмен приєднається до команди зірок NBA і WNBA, що рекламують новий напій «Rise Energy» від Mountain Dew (належить PepsiCo).

Його багаторічна співпраця з Coca-Cola завершилося у вересні минулого року. «Контракт з Леброном закінчився в той момент, коли компанія активно переглядала свої ресурси, щоб переконатися, що вона інвестує в проекти, що забезпечують довгострокове зростання. Після довгих обговорень ми обопільно погодилися розлучитися », - розповів представник Coca-Cola.

Також, за інформацією джерел, Леброн може стати обличчям флагманського напою Pepsi. Контракт із брендом може торкнутися і мережі піцерій Blaze Pizza, яка в даний момент пропонує продукцію Coca-Cola в 300 своїх закладах. Баскетболіст володіє приблизно 10% акцій мережі.

Леброн вперше підписав контракт з Coca-Cola у 2003 році. З тих пір він регулярно з'являвся в рекламі брендів Sprite і Powerade. У 2014 році компанія подарувала йому свій фірмовий напій «Sprite 6 Mix by LeBron James». Він став першим селебріті, з яким Nike уклала довічний контракт. Його вартість не розголошувалася, проте ЗМІ повідомляли, що угода може стати найбільшою для Nike.

Читайте також: PepsiCo планує досягти нульового рівня забруднення до 2040 року

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги