19 января 2021

Mega World не знайшла покупців

Mega World не знайшла покупців
369

Бельгійська роздрібна мережа Mega World, що збанкрутіла, зрештою не знайшла покупця: заявка єдиного кандидата, німецького рітейлера, виявилася недостатньою. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

У п’ятницю кандидати-покупці мали офіційно подати свою заявку. Учасник був лише один: німецька роздрібна мережа, яка вже висловила свою зацікавленість. "Але він все ще мав певні передумови, і запропонована ним ціна була надто низькою", - повідомив довірений Т'єрі Ламмар інформаційному агентству Belga. За його словами, пропозиція була занадто низькою. Більше того, німці вимагали впевненості, що зможуть взяти на себе договори оренди всіх магазинів Mega World. Цього довірена особа не могла гарантувати: "Ми не можемо зобов’язати орендодавців здавати в оренду певному орендарю, а деякі лоти оренди закінчуються і тим часом були передані іншим компаніям".

Історія Mega World розпочалася минулого року після того, як голландський бізнесмен Дірк Брон перебрав бельгійські магазини мережі Blokker у Mirage Retail Group. Врешті-решт магазини працювали лише кілька місяців. Підприємець залишив за собою борг у 40 мільйонів євро і не сплачував ПДВ, утримуючи податок і внески на соціальне страхування весь цей час. Проти нього розпочали кримінальне провадження за шахрайство. Роздрібний торговець був визнаний банкрутом 21 грудня.

Читайте також: Mega World объявлена банкротом

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги