11 июня 2021

Unilever презентувала картонну пляшку для прального засобу

Unilever презентувала картонну пляшку для прального засобу
623

Компанія Unilever випустила прототип нової пляшки для прального засобу на паперовій основі, дебют якої планується в Бразилії наступного року, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Пляшка для групи Omo (відома такими брендами як Persil, Skip та Breeze на інших ринках) була розроблена у партнерстві з консорціумом Pulpex, який співпрацює з Unilever, Diageo, Pilot Lite та іншими членами галузі.

За словами Unilever, пляшка виготовлена з целюлози, яка отримується зі сталих джерел, і має всередині покриття, яке відштовхує воду, завдяки чому придатне для транспортування рідин. Пляшка може бути перероблена зі звичайним потоком паперових відходів.

Unilever також намагається впровадити ту саму технологію для створення пляшок для догляду за волоссям.

У компанії зазначили, що процес створення рішення для перероблюваної упаковки на паперовій основі без використання додаткових пластикових шарів було "величезною проблемою", проте Pulpex запропонувала "перспективне рішення".

Читайте також: Unilever перейде на виробництво перероблюваних тюбиків для зубної пасти

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги