22 июля 2021

Walmart очолила список найбільших забруднювачів серед американських імпортерів

Walmart очолила список найбільших забруднювачів серед американських імпортерів
349

У Сполучених Штатах кілька наукових закладів об’єдналися для проведення дослідження екологічного сліду на тихоокеанських перевезеннях, які забезпечують основну частину імпорту з Азії до Америки. Цього разу метою стало виявити тих замовників, через яких генерується найбільша кількість парникових газів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Дослідники вивчали спосіб доставки, у тому числі умови, на яких були підписані комерційні угоди з судноплавними компаніями та іншими перевізниками. З’ясувалося, що найбільша кількість СО2 потрапляє в атмосферу в результаті перевезень, які замовляє американська мережа Walmart.

Здавалося б, торгова компанія не може бути великим забруднювачем, але перевізники, які обслуговують Walmart, відповідальні за викиди в атмосферу 3,7 млн тонн окису вуглецю тільки у 2019 році, відзначають аналітики. Це значно більше, ніж може генерувати велика вугільна теплоелектростанція, уточнюють вони.

Також до чорного списку найбільших забруднювачів потрапили Target, IKEA, Amazon та одинадцять інших компаній. Як пояснила Медлен Роуз, директор з питань кліматичної кампанії щодо охорони навколишнього середовища в Тихому океані, оцінюючи вплив рітейлерів на екологію, до уваги бралися не тільки обсяги перевезень на великі відстані, яких при більш вдалому плануванні виробництва та логістики вдалося б частково уникати, але й неперебірливість великих мереж у виборі перевізників.

Тим часом інше дослідження, проведене на території США, показало, що 74% американських споживачів небайдужі до цієї проблеми. Майже три чверті опитаних заявили, що воліли б купувати товари під тими брендами та у тих торгових мережах, які забезпечують екологічно чисті види доставки.

Читайте також: Walmart видасть смартфони більш ніж 740 тисячам співробітників

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги