19 ноября 2021

Starbucks та Amazon Go відкрили перший спільний концепт-стор

Starbucks та Amazon Go відкрили перший спільний концепт-стор
1169

У Нью-Йорку відбулося відкриття першого спільного магазину Amazon Go та Starbucks. Торгова точка працює за моделлю безкасового обслуговування. Замовлення приймаються через мобільний додаток, а каву можна пити як за столиком, так і брати навинос, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Для того, щоб зробити замовлення в новому магазині, необхідно використовувати обліковий запис на Amazon і прикласти смартфон на вході, так само як це відбувається у стандартному магазині Amazon Go. На виході з прив'язаної банківської картки знімається плата за придбані продукти.

У магазині представлені типові страви з асортименту Starbucks, але пропозиція також доповнена спеціальними стравами від партнерів, таких як Ess-A-Bagel та Dominique Ansel.

Для контролю над операційними процесами Amazon використовує спеціальні розумні камери на основі машинного навчання та штучного інтелекту. Тим не менш, за напої з Starbucks оплата приймається через додаток або біля бариста.

"Тут є місце, де можна підключитися до мережі, де можна проводити час, спілкуватися та проводити зустрічі", - прокоментував Кетрін Янг, старший віце-президент Starbucks з глобального зростання та розвитку.

Партнери готові масштабувати новий формат не поспішаючи. Відомо, що у 2022 році буде відкрито ще два спільні магазини-кав'ярні, у тому числі друга точка в Нью-Йорку.

Читайте також: Starbucks поновлює програму з використання багаторазових стаканчиків у США

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги