13 января 2021

Жодних покупок без маски - супермаркети Великобританії наполягають на захисті обличчя

Жодних покупок без маски - супермаркети Великобританії наполягають на захисті обличчя
311

Британські роздрібні мережі Tesco, Asda, Aldi і Waitrose не пустять покупців у свої магазини, якщо вони не матимуть захисної маски для обличчя, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

У зв'язку з різким зростанням кількості заражень COVID-19 уряд Великобританії висловив занепокоєння поширенням вірусу в супермаркетах, де деякі люди порушують правила, не носячи масок під час покупок.

Роздрібна торгівля, ресторани та бари, що не є важливими, зачинені по всій Британії, що призводить до високого рівня попиту на супермаркети та інші продовольчі магазини.

"Щоб захистити наших покупців та колег, ми не будемо пускати в наші магазини тих, хто не одягнений у лицьові покриття, якщо тільки вони не звільняються відповідно до вказівок уряду", - заявив лідер ринку Tesco.

Tesco заявила, що також просить покупців робити покупки самостійно, якщо вони не є опікунами або не мають дітей.

Asda виступила з подібною заявою. У ній сказано, що якби клієнти забули маску для обличчя, компанія запропонувала б їм безкоштовну.

"Але якщо клієнт відмовиться носити покриття без поважних медичних причин і будь-яким чином кине виклик нашим колегам щодо цього - наші колеги з безпеки відмовлять їм у вході", - сказано в повідомленні.

В супермаркетах Waitrose покриття обличчя також буде обов'язковим.

Читайте також: Asda скорочує різницю в оплаті праці для жінок третій рік поспіль

 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги