інтервю від виробника, інтервю від ТОП-керівника з маркетингу, інтервю від маркетолога, ТОП інтервю від виробника, інтервю від мережі магазинів, інтервю від виробника продуктових товарів

Статті

 • Людяна логістика в АЛЛО

  Людяна логістика в АЛЛО

  • 04 квітня 2023
  Національний маркетплейс АЛЛО робив ставку на сервіс, і навіть із повномасштабним вторгненням вектор розвитку не змінився. 2022 рік став справжнім випробуванням для бізнесу, але компанія проявила стійкість, знаходила альтернативи, реалізувала піврічний проєкт за місяць і забезпечує людяну логістику, про що більш детально йдеться у матеріалі.
  детальніше
 • ТМ
  Прогнозування промо: отримуйте максимум користі з вашої рекламної акції

  Прогнозування промо: отримуйте максимум користі з вашої рекламної акції

  • 30 березня 2023
  Промоакції є важливим інструментом для залучення клієнтів та збільшення продажів. Усвідомлюючи це, ритейлери витрачають багато часу й коштів на їх організацію та проведення. Але, на жаль, за даними компанії Symphony RetailAI, до 40% промозаходів себе не окуповують. Чому так відбувається? І як прогнозування промо допомагає впоратися із цією проблемою? Розбираємо з Антоном Цемеровим, спеціалістом із прогнозування та старшим консультантом ERP компанії
  детальніше
 • BX-450: Пристрій `гарячий стіл` для пакування в харчову плівку

  BX-450: Пристрій `гарячий стіл` для пакування в харчову плівку

  • 30 березня 2023
  Гарячий стіл для упаковки продуктів стрейч-плівкою ПВХ моделі BX-450 є надійним та ефективним пристроєм, який широко використовується на виробництві, у закладах швидкого харчування та торговельних закладах для упаковки продуктів у харчову або термоусадочну плівку. Гарячий стіл BX-450 може використовуватись у різних галузях, пов'язаних з продажем та обробкою харчових продуктів, зокрема у кафе, ресторанах, пекарнях, супермаркетах та інших місцях, де потрібна якісна, швидка та надійна упаковка.
  детальніше
 • ТМ
  Кур

  Кур

  • 29 березня 2023
  Онлайн-замовлення та доставка продуктів із супермаркетів в останні кілька років стали надзвичайно популярними серед українців, які шукають зручність та ефективність при покупках. Адже покупки онлайн дозволяють значно зекономити час та позбавити себе від потреби стояти у довжелезних чергах на касі. У цій статті розповідаємо, якими ще зручними способами клієнти Всеукраїнського сервісу доставки Zakaz.ua можуть отримувати свої замовлення, окрім вже всім звичної кур'єрської доставки.
  детальніше
 • 8-9 червня - Єдина наймасштабніша в Україні логістична виставка –XXVIII День Логіста

  8-9 червня - Єдина наймасштабніша в Україні логістична виставка –XXVIII День Логіста

  • 27 березня 2023
  Запрошуємо Вас та Ваших колег відвідати 8-9 червня в Київ за адресою вул.Берестейська, 40-Б, ВЦ «АККО Інтернешнл», єдину наймасштабнішу в Україні логістичну виставку –ХXVIII День Логіста,
  детальніше
 • Диференційований логістичний ланцюг та полівалентність персоналу в Ашан

  Диференційований логістичний ланцюг та полівалентність персоналу в Ашан

  • 23 березня 2023
  Забезпечення логістичного ланцюга – ключове питання 2022 року в Україні. Команда Auchan Україна підходила до вирішення питання різнобічно – організовувала хаби та проміжні склади просто в магазинах, платила перевізникам паливом, але не припиняла поставки в різні регіони й допомагала одночасно ЗСУ, волонтерським центрам, теробороні.
  детальніше
 • ТМ
  Трансформація логістичного ринку протягом року

  Трансформація логістичного ринку протягом року

  • 21 березня 2023
  Попри всі виклики, український бізнес протягом року проявляє стійкість, гнучкість та небачену адаптивність. Найбільший удар припав на логістику, але компанії достойно вистояли й трансформували логістичні ланцюги відповідно до нових реалій. Про нелегкий рік, розвиток та прогнози щодо стабілізації економіки України у 2023 році з редакцією поділилась команда міжнародної логістичної компанії Onyx Trade.
  детальніше
 • ТМ
  Інфографіка Zakaz.ua: які продукти у березні відносно лютого стали коштувати дешевше на полицях супермаркетів

  Інфографіка Zakaz.ua: які продукти у березні відносно лютого стали коштувати дешевше на полицях супермаркетів

  • 17 березня 2023
  Всеукраїнський сервіс доставки продуктів Zakaz.ua проаналізував, які продукти стали коштувати в провідних мережах українських супермаркетів протягом місяця дешевше. Чимало позицій зі зниженими цінами у березні в порівнянні з лютим фахівці зафіксували серед молочних, м’ясних, рибних та інших фреш-товарів.
  детальніше
 • ТМ
  EuroShop 2023: погляд на майбутнє ритейлу

  EuroShop 2023: погляд на майбутнє ритейлу

  • 16 березня 2023
  Кожна виставка EuroShop — це поєднання тенденцій та інновацій, які панують у світовому ритейлі або лише набирають сили. Цьогорічна виставка не стала винятком. Харківський виробник торгового обладнання Ustor побував у німецькому Дюссельдорфі на EuroShop 2023 та хоче поділитись враженнями з усією українською аудиторією.
  детальніше

Кращі компанії

Особи

Блоги