інтервю від виробника, інтервю від ТОП-керівника з маркетингу, інтервю від маркетолога, ТОП інтервю від виробника, інтервю від мережі магазинів, інтервю від виробника продуктових товарів

Інновації у рітейлі

 • Розкинути мережі: спочатку автоматизувати, потім масштабувати

  Розкинути мережі: спочатку автоматизувати, потім масштабувати

  • 14 квітня 2021
  Яка торгова точка не прагне стати великою мережею ... Масштабування – логічна мета для ритейл-бізнесу. І статистика минулого року показує, що у багатьох операторів це непогано виходить. Кількість відкритих в 2020 році українськими ритейлерами торгових точок перевищила показники 2019 року майже на 40%. Що сприяє успішному зростанню торгової мережі і як технології автоматизації допомагають в цьому?
  детальніше
 • ТМ
  Управління інвентарем

  Управління інвентарем

  • 09 квітня 2021
  Більшість ритейлерів сьогодні використовують автоматичне оформлення замовлень, але з багатьох причин цей процес не є досконалим. Це пов'язано з різними обсягами товарів в магазині. Невелика кількість товару може забезпечити втрату продажів, а велика - обмежений капітал та ризик ніколи не продати всі акції.
  детальніше
 • Автоматизуйся або піди? Важливість рішень автоматизації для сучасного ритейлу

  Автоматизуйся або піди? Важливість рішень автоматизації для сучасного ритейлу

  • 26 березня 2021
  Чи може магазин або торговельна мережа сьогодні працювати, не автоматизуючи процеси обслуговування покупців і обліку діяльності в цілому. Зміни, що відбулися на ринку за останні пару років, свіжі тенденції, що стосуються споживчих настроїв в умовах пандемії, прямо підказують, що ні, не може. Про впровадження інновацій в торговому бізнесі, переваги автоматизації процесів і перспективи розвитку смарт-рішень в українському ритейлі, розповідає Дмитро Агапов, власник компанії CHM Software, розробника IT-рішень для автоматизації торгового бізнесу.
  детальніше
 • ТМ
  Внедрение ERP системы: как пройти этот путь и не заблудиться

  Внедрение ERP системы: как пройти этот путь и не заблудиться

  • 23 березня 2021
  Философия ERP (Enterprise Resource Planning) заключается в построении единой технологической и информационной среды управления бизнес-процессами и ресурсами предприятия вне зависимости от территориального и функционального места их выполнения или нахождения; подразумевает наличие инструментария для оперативного учета всех первичных документов и операций, идеально – в местах их возникновения, а также их аналитической обработки с целью принятия управленческих решений и дальнейшего распространения данных между подразделениями и сотрудниками компании. Важным аспектом является построение «единого» информационного пространства, чтобы избежать необходимости ввода данных в разные системы, уменьшить стоимость владения информационных систем и уменьшить количество ошибок при вводе/обработке данных.
  детальніше
 • ТМ
  Як український ІТ-сервіс спрощує життя аптек і фармвиробників за допомогою штучного інтелекту

  Як український ІТ-сервіс спрощує життя аптек і фармвиробників за допомогою штучного інтелекту

  • 22 березня 2021
  Технології змінюють мало не всі сфери нашого життя. І якщо їхній уплив простіше відчути на індивідуальному рівні, прогрес на рівні бізнесу помітний не так явно. А дарма: адже сучасні розробки трансформують процеси не тільки онлайн, але і «офлайн», наприклад, у ритейлі — від продуктових магазинів до аптек.
  детальніше
 • ТМ
  Безпечне освітлення паркінгів ТРЦ

  Безпечне освітлення паркінгів ТРЦ

  • 09 березня 2021
  Освітлення паркінгів та якість системи освітлення загалом необхідний і дуже важливий елемент, що дає змогу вирішити питання безпеки, зручності, а також може позитивно впливати на настрій покупців під час шопінгу і формувати позитивний образ ТРЦ. Яким має бути правильне і якісне освітлення паркінгів, з редакцією поділились провідні фахівці компанії AVA Tech.
  детальніше
 • ТМ
  Новий рівень ціноутворення в ритейлі: оптимізація з технологією штучного інтелекту

  Новий рівень ціноутворення в ритейлі: оптимізація з технологією штучного інтелекту

  • 26 лютого 2021
  Успіх будь-якого ритейлу починається саме з правильного формування ціни і вмілого ціноутворення. Сучасний підхід до ціноутворення – це поєднання розумного менеджменту, постійного моніторингу, визначення цілей компанії та обов'язкове врахування вподобань покупців. Як цього досягти, спробуємо розібратись разом із бізнес-консультантом IT консалтингової компанії U&Sluno Анною Носенко.
  детальніше
 • ТМ
  Каси «на автопілоті» завойовують прихильність покупців і довіру власників торгових точок

  Каси «на автопілоті» завойовують прихильність покупців і довіру власників торгових точок

  • 22 лютого 2021
  Каси самообслуговування або скорочено КСО (self-checkout) стають звичною для нас реальністю. Покупці все частіше воліють сплачувати за покупки самостійно і використовувати для цього інноваційні способи. А власники маркетів, розуміючі останні тенденції, дають своїм покупцям таку можливість. Та чи здатні КСО повністю замінити зону с касиром і як справді отримати економічний ефект від встановлення каси самообслуговування?
  детальніше
 • ТМ
  Цифрова трансформація - запорука виживання магазинів DIY?

  Цифрова трансформація - запорука виживання магазинів DIY?

  • 17 лютого 2021
  Незважаючи на кризу, магазини DIY в 2020 році досягли відмінних результатів. Велика частина магазинів навіть побачила в цьому можливість прискорити цифрову трансформацію. Але чи достатньо цього для досягнення успіху в цифровому бізнесі? Чи слід нам побоюватися появи розмежування між великими інтегрованими ланцюжками і чистими гравцями, з одного боку, і незалежними гравцями, які не завжди могли вчасно діяти, з іншого?
  детальніше